Naše další čtenářka se nám svěřila, že mezi její idoly z dětství patřily skupiny Lunetic nebo Holki. A pak také Leoš Mareš. Zpětně přiznává, že její hudební vkus ve dvanácti letech byl strašný, ale v té době to byly opravdu hudební ikony. :)

Dobrý den, Mr. Luccy, přiznejme si, ve vašem věku poslouchali Lunetic určitě všichni. :) Hit Máma zněl ze všech médií!


Krásný den všem,

jelikož jsem se narodila na začátku 90. let, tak se moji idolové budou asi trochu lišit od ostatních příspěvků. Mým největším idolem ještě před pubertou byla česká skupina Lunetic. Znala jsem všechny jejich písničky, měla jejich kazety, a když jsem k Vánocům dostala dokumentární videokazetu o téhle skupině byla jsem v sedmém nebi.

Poté se na scéně objevila další česká skupina, ale pro změnu dívčí, s originálním jménem Holki. Jakmile jsem slyšela jejich první písničku, hned jsem si musela koupit i celou sbírku jejich vydaných CDček. Koho jsem však z České republiky poslouchala nejvíc byl Leoš Mareš. Zní to sice směšně, protože tou dobou nosil ještě kožichy a každý ví, že zpívat neuměl, ale mně bylo 11 let a byl pro mě největší hvězdou. Rodina si ze mě utahovala, ale já si stála za svým a obhajovala Leošův zpěv všude, kde se dalo.

Jakmile jsem si začala kupovat časopis Bravo, začala moje plakátová mánie. Bylo mi asi 12 let a na zdech mi visely Holki, Tatu, Atomic kitten, Julian Záhorovský a další „superstars“, Lunetic a dokonce i T-Boyz, od kterých jsem znala jen jedinou písničku a to - Beruško má, milovaná, prozraď mi čím, jsi mě okouzlila :)) U mě tedy nebylo vůbec těžké dostat se na zeď, protože stačila jen jedna oblíbená písnička a už jsem si autorovo plakát vytrhávala z časopisu a hledala v pokoji ještě nějaké volné místo. 

Musím tedy říct, že můj hudební vkus byl ve 12 letech strašný, ale i tak na ty časy vzpomínam ráda :)

Ms.Luccy

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Vaše idoly na zdi

  • Kdo vám visel na zdi?
  • Jaké plakáty visely na zdi vašich pokojů?
  • Proč jste vaše idoly zbožňovali?
  • Nebo jste nikoho neobdivovali?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá tuto skvělou kosmetiku: make-up Maybelline, nový krémový deodorant Garnier a třpytivé stíny pro královnu noci ze Sephory. :)

kosm¨

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, předmět e-mailu IDOLY. Předem děkuji!

Reklama