Přeji krásný sluníčkový den,
dnes jsem byla magazínu Žena-in.cz trochu nevěrná a brouzdala jsem po jiných serverech a hledala odezvy na včerejší pořad na Nově - Výměna manželek. Jsem ještě teď z toho pořadu v šoku, "nóbl" lidé si pořídí velkého hafana a zavřou ho do klece. Považuji to za týrání  zvířete a vůbec nechápu, proč si ho kupovali,
snad pro image???

Moji hafíci se mají rozhodně lépe, i když jsou také v bytě. Mají svůj pelíšek, ale mohou i na křeslo.
Posílám jejich foto.

Libu

 

 

 

 


Milá Libu, taky jsem úplně vyřízená, když vidím, že někdo má psa doma a vůbec s ním pořádně nechodí na procházky a je pořád zavřený. A když ho dají do klece? Nemám slov. Já sama mám roční fenku teriéra. Mám ji trochu jako dítě. Vždycky jsem říkala, že můj hafík nebude spát v posteli, nebude si nikdy vybírat v žrádle a tak.. No a spí se mnou doslova pod peřinou, z křesla má pelech a granule jí nechutnají. Chce uvařit masíčko. Ale každopádně je to moje malá holčička a mám ji strašně ráda.

Tak přeji krásný sluníčkový den. Už se těším, jak s hafíkem půjdu na procházku. Taky si užijte, milá Libu, krásnou vycházku. Za váš příspěvek zasílám dáreček v podobě barvy na vlasy NATEA od Laboratoris Garnier. Barva je hnědá, tak doufám, že nejste blondýna.

redakce@zena-in.cz

Napište nám i vy, jakou radost vám vaši mazlíčci udělali.