Čtenářka vmarta má dva starší bratry. Naučili ji spoustu věcí, ale když byla neodbytná a nedala pokoj, občase se vyskytla i ve skříni. Za příspěvek ji moc děkuji.

 
Dnes se s Vámi podělím o moje trápení s bráškami. Jako nejmladší a ještě holka, jsem  s bráškami hrávala fotbal, hokej a jiné „klukovské“ hry. Tak jsem vyrastala jako kluk :)) ale nezapomenu na chvíle, když neměli náladu se se mnou „babou“ bavit. Buď mi ušli , nebo se schovali a mně nic nezůstalo , jen bavit se s panenkama...a řeknu upřimně , moc mne to  nebavilo.  Někdy když jsem je moc otravovala, múj  starší bratr ( odemně o 14 let) otevřel skříň...a šup byla sem tam....to jsem nesnášela.....kluci jedni !! Nikdy sem jim to nemohla oplatit...a jako , když jsem byla nejmenší. Ale kde tu jsem „zažalovala“ a to bylo pro mě.....v očích kluků žalobníček....... ale ja jsem byla na výslní :))
Dnes jsme každý jinde...setkávame se občas a mame se moc rádi. Když je nejaká oslava nebo tak, vzpomínáme na to, jak mě učili jezdit na kole...a pověčšině jsem dráhu skončila ve školském plotě, nebo sme společně lezli po stromech. Je to dávno, ale na bratry nedám dopustit. Jsou to moji „velcí hoši „ a navzájem si pomáhame.
 
Vaše čtenařka
vmarta
Tento text nebyl redakčně upraven


I od vás ostatních čekám vážné i nevážné příběhy na téma:

  • Co vám nejhoršího provedl váš bratr, nebo sestra.
  • Co nejhoršího jste jim na oplátku provedla vy?

Na vaše příběhy i úvahy se těším na e-mailu

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním překvapením. Které snad zahřeje…

Reklama