Ačkoli by chtěla mít čtenářka Saritka maminku doma, ta stále bydlí ve svém. A to je jí už 77 let. Tak ji vídá „jen“ každou sobotu a doufá, že příští zimu se už k ní nastěhuje.

Další čtenářkou, která se rozhodla přispět k našemu rodičovskému tématu, je Saritka. Jak sama píše, tatínka už nemá, ale s maminkou se vídá pravidelně...


Tatínka už nemám, mamince bude letos 77let. Je čiperka, stále se o sebe dokáže sama postarat. Vídáme se pravidelně každou sobotu.

V týdnu za ní jezdí bratr. Voláme si, když něco potřebuje, zavolá. Nebo já ji, abych věděla, že je v pořádku. Už jsem ji s manželem nabízela, aby bydlela u nás, ale né. Je zvyklá být ve svém. Ale doufám, že aspoň příští zimu půjde k nám,  přes léto může být doma.

Maminko, máme Tě rádi a děkujeme za vše, hlavně za to, že Tě máme. 

Saritka

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 17. února 2012: Jak často se vídáte s rodiči?

  • Jak často se vídáte s rodiči?

Kontakt s rodiči, to je velké téma. Každý vnímáme jinak a každý k nim máme jiný přístup. Někdo kladný, někdo záporný. Pevně ale věřím, že nikomu nejsou rodiče tak říkajíc „jedno“. Pište mi své příběhy o tom, jak často se s rodiči stýkáte a proč. Modelů je mnoho, někdo vídá rodiče každý den, někdo další jednou za rok. Jsem zvědavý, jak je to u vás! Za svůj příběh můžete získat dárkový balíček čokolád Merci v hodnotě 500 korun s díkem pro rodiče za to, že jsou.

Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako předchozí podstavec a zašlete ho nejpozději 17.2.2012 do 15.30 hodin na e-mailovou adresu redakce. Tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění.

Merci

Reklama