Čtenářka Karolína má muže bratra i otce, kteří neradi chodí k lékařům, a tak jí nezbývá než používat násilí a vyhrožovat… Děkuji Vám Karolíno za příspěvek…

Dnešní téma dne je jako stvořené pro mne a mou rodinu. Skoro všichni chlapi jsou takoví, že lékaře vidět nechtějí. Můj manžel trpí na podkožní tukové bulky.

Některé jsou drobné, jiné vystouplé. Jednou se mu bulka, kterou měl na přední straně předloktí podebrala, místo zčervenalo a za dva dny hrálo kromě červené ještě modrou barvou.

Evidentně se pod kůží něco dělo. Tlačila jsem na svého muže, aby s tím šel k lékaři. Nejprve mne odbyl, že nepůjde na chirurgii, aby tam čekal dvě hodiny v čekárně. Když jsem sehnala známého chirurga, se kterým jsem spolupracovala, už se urážel, co se do toho pletu, nicméně seděl doma a k nikomu nešel.

Už jsem to za další den nevydržela a objednala jsem ho k tomu známému a vysvětlila jsem mu stav věci a postoje mého muže. Trochu jsem to zdramatizovala, že ruka vypadá, že brzy upadne a on sedí doma a v klidu se dívá a čeká, až mu ta ruka bude upadávat.

Když jsem mu řekla, že na něj chirurg čeká a že se tedy musí sebrat a jet za ním, sice to s nenávistným pohledem udělal, ale nemluvil se mnou několik dní. V ruce byl zánět, bulka musela ven.

To samé je můj bratr a otec. K doktorům chodí, až když jejich partnerky použijí násilí i za cenu možného rozvodu, kterým tito muži vyhrožují.

Karolína


Kolem 16. hodiny rozhodnu, které z vás, co jste dnes přispěly k tématu dne, pošlu voucher na 500 Kč do internetové lékárny www.lekarna.cz.

Reklama