Mám pro vás dvě fotky z mého včerejšího souboje s vosami, milé čtenářky. Dnes už vypadám o poznání lépe, ale k tématu jaké barvy nosíte, se fotky docela hodí...

Život se má brát s humorem. A tak mám pro vás dvě fotky ze svého včerejšího odívání do barev...

Z boku...

vosy

Záda...

vosy

A co že se mi to přihodilo? Sekal jsem mamince na zahradě trávu a potkal vosí hnízdo. Pigár jsem dostal šest, (to není až tak moc) tak šlo nejspíš o alergickou reakci. Na zahradě jsem byl sám, tak jsem si zašel do lékárny pro nějaké prášky na alergii. Koupil jsem si Analergin a hned dva zbaštil. Paní lékárnice mi řekla, že večer si mohu dát třetí.

Jenže mi nějak začal tuhnout horní ret, tak jsem se vydal do nemocnice Na Františku. Musím říct, že už se nikdy nebudu divit tomu, když si přečtu, že někde umřel pacient na chodbě v nemocnici. Na vrátnici mě poslali do jakésy chodby a nasměrovali ke třetím dveřím, kde měla být neurologická a interní ambulance. Tak jsem se tam doplazil a ptám se lidí, jestli je tohle ta ambulance, načež mi houf čekajících sdělil, že ano, ale že je to nejméně na 4 hodiny. Bezva. Sedl jsem si do řady a čekal. Sestra několikrát vyšla, ale vůbec se nezajímala o nově příchozí, jen párkrát vysvětlila jakémusi pánovi, že musí čekat, že jsou na řadě lidé i 4 hodiny před ním.

Tak jsem tam seděl 20 minut a ret mi začal zase povolovat. Vzpoměl jsem si, jak v podobné situaci reagovala vrátná v nemocnici, kde jsem dělal civilku. Okamžitě žhavila telefon, aby na ambulanci věděli, že jim tam přijde někdo s akutní věcí. No, usoudil jsem, že nemá smysl kolabovat v čekárně nemocnice, a rozhodl se (když už mi asi prášky zabraly), že půjdu domů a v nutném případě si zavolám záchranku.

Volal jsem pak kamarádce lékárnici, abych si ověřil účinky Analerginu, protože v příbalovém letáku jsem se dočetl, že se smí brát jeden denně. Nakonec po několika konzultacích s dalšími lékárnami jsem zjistil, že je snad vše v pořádku a že mě to může maximálně utlumit, ale nebezpečné by to být nemělo.

Cestou domů se mi udělalo ještě lépe, akorát mi zatuhla noha s nejvíce vpichy, tak jsem se belhal do desetiminutového kopce asi třičtvrtě hodiny. Tedy spíš jsem do něj byl vytlačen... Doma jsem potom padl za vlast, vzal si ještě jeden Analergin a kalciový šumák, pak jsem usnul.

Ráno jsem se probouzel opravdu dlouho, ale nakonec jsem byl i schopný, začít editovat. Akorát u toho trochu usínám, tak se na mě dneska nesmíte zlobit, když ta editace bude stát za starou bačkoru. Oblbovák je holt oblbovák... Každopádně doufám, že vy, milé čtenářky, oblékáte v létě příjemnější barvy. Napsat mi o tom můžete k dnešnímu tématu - snad to neaspím a váš příspěvek vydám.

Téma dne 10. 7. 2012: Moje letní barva

  • Jakou barvu si v létě oblékáte nejraději a proč?

Napište mi svůj příběh minimálně v délce tohoto odstavce, ve kterém mi odpovíte na výše položenou otázku. Léto svádí k jasným barvám, ale třeba si právě vy oblékáte barvy tlumené. Zajímá mě zkrátka, v jakých barvách se v létě cítíte dobře, jako máte barvu třeba plavek, oblíbené letní halenky, sukně... A myslíte si, že barevností svého oblečení svému okolí o sobě něco prozrazujete? Vaše příspěvky očekávám v redakční e-mailové schránce (viz níže) nejpozději 10. 7. 2012 v 15.00 hodin. Pro jednu z přispěvatelek tu má připravený kosmetický balíček plný barev GABRIELLA SALVETE.

gs

 

 

 

Reklama