Dobrý den,

tak já spodní prádlo nosím vždy, protože mi nijak ani v těch vedrech nevadí. Teda přesněji nosím tanga, a to už téměř ani spodní prádlo není. :-) Takže mi nemá co vadit. :-)

Ale jednou jsem měla přítele v Praze, a když jsem za ním přijela, věděla jsem, že se určitě budeme milovat. Koupila jsem si tedy krásné sexy saténové kalhotky do půli zadečku s krajkou, abych se mu líbila... Sice jsme si museli vypůjčili na noc byt jeho kamaráda, ale mohli jsme tam aspoň přespat a promilovat celou noc.

Jeho kamarád měl úžasného retrívra... Odpoledne jsme ho vzali na procházku a příjemně se navnadili na večer. Večer jsme ze sebe rychle strhali oblečení a opravdu promilovali snad celou noc. Ale když jsem se ráno probudila a chtěla se obléct, musela jsem se rozesmát... Moje nové krásné kalhotky byly oslintané, prokousané a uprostřed byla látka vykousnutá úplně... Ano, pejsek neodolal mému sekretu a musel si dát nejspíš taky. Takže jsem celé dopoledne chodila nuceně naostro, naštěstí jsem měla aspoň rifle, nedovedu si představit, kdybych měla sukni... To bych asi skončila pro nějaké kalhotky co nejblíž... Ale ani naostro s riflemi to nebylo nic příjemného... Jelikož... No, myslím, že víte... Prostě vzrušení se samo rychle nevsákne...

Potom jsem si už brávala jedny tanga jako pojistku s sebou, kdyby zase někdy něco. Naštěstí jsem je nepotřebovala a navíc mám už  3 roky přítele, tak nějaké náhodné milování mi ani nehrozí. A to vím jistě, protože plánujeme svatbu!!!

Tak přeji příjemný den do redakce a buďte pořád tak skvělí... !!!!

Magda


Děkujeme za popřání příjemného dne a my přejeme hodně štěstí ve vztahu a už žádná prokousaná tanga. ;))) Mě by asi nejvíc naštvaly ty peníze, které jsem do nich investovala. ;))

Máte taky nějaká prokousaná tanga? Napište mi na mail redakce@zena-in.cz.

Reklama