Co babička, to originál. Babička čtenářky Vodfon byla čilá a čiperná až do svých krásných 90 let...

Moje sexy babička

Krásný den!

Moje babička žila dlouhatánský a pestrý život. Vlasy měla černé jako havran a zdravé jádro. Možná proto, že všechno léčila bylinkovým likérem. Ten měla schovaný v šatní skříni a tajně popíjela! To měla místo levandule! Neměla slabost jen pro likéry, ale pro mladší a čiperné dědečky. Všechny je přežila. Aspoň jsme měli, kam o prázdninách jezdit.

Když umřel druhý dědeček, bylo jí 68 let. Dala si inzerát na seznámení. Udělala se, v něm o 10 let mladší. Jednoho prince si vybrala a nastěhovala se k němu. Byl to poklad, jako všichni před ním. Krásně se o babičku staral, uměl vařit. Prostě dokonalý dědeček.

Babička měla záviděníhodný smysl pro humor. Jednou jsme se sestrou našli její noční košili. Nebyla zrovna nejčistější. Tak nás, dvě šprýmařky napadlo, že jí v ní vystřihneme díru. Byla v nás malá dušička. Ale babička, to brala s nadhledem a velice se bavila.

Babička se dožila 90 let. Celým životem, jak žila, nás vytočila, rozesmála i dojala. Ještě, že jsem po ní zdědila jen smysl pro humor. Dědečka mám zatím jednoho a už to nehodlám měnit.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Dnešní téma: Prarodiče

Pište mi své historky a příhody s dědečky a babičkami. Zajímá mě...

  • ... kdy vás prarodiče nejvíc vytočili.
  • ... kdy vás prarodiče nevíc rozesmáli.
  • ... kdy vás prarodiče nejvíc dojali.
  • ... nešvary svých prarodičů.

To vše čekám na redakčním e-mailu!

Reklama