Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Opravdu zábavnou historku nám poslala čtenářka s nickem Heligona

Řidičák jsem už měla nějaký ten pátek a už jsem i samostatně jezdila. Policejní hlídky mě dlouhou dobu neregistrovaly nebo se v mé blízkosti vůbec nevyskytovaly. Ale jednou to přijít muselo. Po dlouhé době jsme si vyrazili na diskotéku do vedlejšího okresu. Já, můj bratr a jeho kamarád v naší „stodváce“. Ti dva už byli hodně opojení, já pochopitelně na suchu. Na diskotéce se jim nějak moc nelíbilo. Nechápu proč, já se bavila dokonale. Kluci rozhodli, že pojedeme jinam. Nasedli jsme do auta, kamarád šel vedle mě, prý mi chce být nablízku. Jasně, chtěl na mě hrabat.

Ujela jsem asi 200 metrů u krajnice auto s majákem, uprostřed silnice příslušník. Přímo v křižovatce. Panika, co mám dělat?. Brácha mi doporučil zastavit. No co, zastavila jsem tam, kde bylo místo. To mi pánové nechali uprostřed silnice. Stáhla jsem okýnko. „Dobrý den, paní řidičko, silniční kontrola.“ „Dobrý den.“ Kamarád mi položil ruku na stehno. Dostal přes ni. Policista mlčel. Ptám se: „Copak si přejete?“ Asi nováček, myslela jsem si. On pořád nic.

„Chcete vidět nějaké doklady?“ „Tak jestli nějaké máte.“ Kamarád se mě snažil obejmout kolem ramen. Odhodila jsem ho na druhou stranu. „Tak mám třeba řidičák, chcete?“ Dala jsem mu řidičák i občanku. Spadly mu na zem. Brácha začal hledat doklady k autu. „Občanku nepotřebuji.“ Vrátil mi ji, když ji našel. Kamarád mě chytil za prso. Dostal loktem do břicha. Předala jsem doklady od auta a kamarád mi spadl do klína. Nechala jsem ho tam ležet.

Policista odešel s doklady. Za chvíli se vrátil a ptá se: „Odkud jedete?“ „Tady z diskotéky.“ „A kam jedete?“ „Na další diskotéku do města.“ Nedůvěřivě si prohlédl moje spolucestující, obešel auto kolem dokola a říká: „Tak to vám přeju opravdu hodně štěstí. Na shledanou.“

Heligona

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Vy jste museli být povedená partička. To se divím, že vám nedal dýchnout

A co vy, milé ženy-in, máte také nějakou „veselou“ historku s policejní kontrolou? Myslíte si, že se policie změnila k lepšímu? Jaké s ní máte zkušenosti? Napište nám, podělte se s námi o své zážitky a zkušenosti na téma“Když mě zastavila policejní hlídka“

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama