Dobrý den vážená redakce a milé ženy-in.

Na mojí první opici, ba přímo gorilku, fakt NIKDY nezapomenu. Bylo mě nějakých 17 let a já se svým klukem měla jít poprvé k jeho sestře na návštěvu, ale mezi tím jsme se stavili u mé kamarádky, která už měla miminko a tam to začalo. Pila se tenkrát oblíbená meruňka a padla celá láhev ve 4 lidech.

Pak nastala hodina H a šlo se na seznamovací návštěvu k jeho sestře. Začátek si pamatuju, ale co bylo dál vím jen z vyprávění. Tam se pilo nějaké vínko a jistě si umíte představit co to se mnou udělalo, když jsem nebyla zvyklá pít.

Měla jsem jet domů posledním vlakem ve 22.55, ale bohužel jsem rodiče zklamala a tím vlakem nepřijela. Chudáci mě šli hledat. Měli strach, že jsem šla pěšky - je to nějakých cca 5km okolo bývalých dolů. Tam volali moje jméno, ale marně.

Já spokojeně spala u té jeho sestry absolutně nic nevnímaje. Tak je napadlo vzít auto a jeli mě schánět do vedlejší vesnice, ale marně. Až pak je napadlo zavolat na pevnou linku k té jeho sestře. Ten můj kluk to vzal a začal do telefonu koktat, že neví zda tam jsem, ač jsem spala vedle něj. Probudil mě co má říct a to by jste viděli jak jsem rychle byla fit. I když jsem nevěděla jak a kde mě vysvlékali, protože jsem se pozvracela a oni mé věci vyprali a mě vykoupali, což vím z vyprávění, že můj kluk vzal šampon na blechy, co tam měli na pejska, který chudáček také ochutnal mé zvratky - vím, že to je nechutné, ale bohužel se to stalo, ale pejsek mi odpustil a měl mě pak i rád.

Když naši dorazili, klepala jsem se, co bude následovat. Tatínek jen řekl sedni si do auta a doma mě postavil před zradlo ať se podívám, jak vypadám, a na to já a co mám vidět. A pak mě poslali spinkat. Ráno jsem rychle vstala, nachystala jsem snídani, začala vařit, uklízet. A bála se co bude až se naši probuděj, ale byla jsem mile překvapena, tatínek mě jen řekl, že mě ani nemohl dát facku, že by mě zabil.

Na tuto opičku se nedá zapomenout a doufám, že mě to nikdy neudělají moje děti - synovi je 18, alkohol mu nic moc neříká no, ale dceři je 15 a to bude asi číslo po mě, to se mám na co těšit.

Tak papa
Beník


Děkujeme za krásný dramatický popis první gorilky :).

Jaká byla ta Vaše první opička, ženy-in? Byla to pořádná gorila, pavián, nebo jenom malý roztomilý makak? :) A jak změnila Váš vztah k alkoholu? Podělte se o své zážitky na redakce@zena-in.cz!

Reklama