Když jsem se zamýšlela nad dnešním tématem, nic mě zpočátku nenapadlo. Pak jsem si ale s kolegyněmi v práci vyprávěly historky z víkendu a hned mě to bouchlo do čela. Já přece taky předstírám, předstírám navíc celý život!

Nikdy jsem nemela nouzi o chlapy, o sex. Jen mám trochu problém s orgasmem. Hold patřím do té skupiny žen, které ho nemají při každém sexu. Ze zkušeností s předešlých vztahů jsem došla k tomu, že ho nyní raději předstírám. Sex se mi líbí, hodně věcí mě vzrušuje, akorát když už by to mělo přijít, jakoby to zamrzne na jednom bodu.  Bohužel na tom „před vrcholem“.  Dřívější partneři si mysleli, že jsem divná, zkoušeli jsme nevím kolik poloh. Ten předposlední sexuální partner měl z toho depky, že mě nedokáže uspokojit. Že mě nevzrušuje. Náš sex trval hodiny, furt mě sledoval, jestli to mám. To bylo samo o sobě taky stresující, takže jsme byli ve stresu oba.  Další negativní zkušenost – jiný partner se se mnou rozešel s tím, že ho sex se mnou nebaví, když to nemám pokaždý. Co by se dřel, když je to k ničemu?

Proč tedy říkat pravdu? Jsem šťastně vdaná, sex si užívám a když to „má přijít“, zahraju trochu divadýlko. A navíc mám radost, když se to sem tam, občas zadaří až do konce. Já jsem v klidu, spokojená a můj nynější muž taky.

wanoli

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

No, tohle mi, wanoli, taky něco říká. Co by člověk neudělal pro klid a pohodu. Simona

Jak je to s vaší přetvářkou, milé čtenářky. Opravdu se vám v životě podařilo být vždy naprosto upřímné? Jakou máte zkušenost s přetvářkou? Milosrdnou lží? Snahou něčeho dosáhnout? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama