V příspěvku čtenářky Píničky si můžete přečíst, co by asi o ní řekl její počítač, kdybychom se ho zeptali. A vypadá to, že Pínička má stále ten první...

Dnešní téma zní: Můj první počítač.
V příspěvku čtenářky Píničky si přečtete, co si o ní asi její počítač myslí...


Krásný den
Skutečně netuším, jak by mohlo dojít k tomu, že by můj počítač začal mluvit. Kdyby přece ano, prozradil by asi toto.

Vždy spolehlivě poznám, když u něj sedí má panička. Bývá dost netrpělivá, když něco nefunguje. Když k něčemu dojde a to bývá hodně často, tak do toho tříská. Brečí, vzteká se, ale marně. Pořád mám se sebou nějaké problémy a nejedu. Nejsem až taková starožitnost, nevím kde je ve mne chyba.
Můj miláček by se zřejmě vychloubal faktem, že u něj prosedím dlouhé hodiny a vůbec se mi nechce od něj odejít. Nikde tak nechutná kávička se zákuskem, jako u něj. Strávím u něj hodně času i s jinými chody! Pevně doufám, že by počítač nezapomněl na mé kladnější vlastnosti. Jsem přátelská a mírumilovná, jemná citlivá. X- krát tu potvoru restartuji a ještě jsem ho nenakopla!!! Sama se divím, kde se ve mně bere ta víra a zase mu uvěřím.
Pínička

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 7. března 2012: Můj první počítač

Zavzpomínejte na svůj první počítač!

  • Jaký to byl?
  • Bylo pro vás těžké, naučit se ho ovládat?
  • Co vás na něm nejvíc bavilo?
  • Ještě ho stále máte, anebo jste ho už nahradila?
  • Chystáte si koupit svůj první počítač? - poraďte!

Otázek k prvnímu počítači je skutečně mnoho. Zajímá mě zkrátka váš příběh. Chci vědět, jak jste to se svým prvním počítačem měla. Své příspěvky, dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, posílejte na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Jeden z příspěvků, respektive jeho autorku, ocením pěkným dárkem: stylovou Microsoft Wireless Mobile Mouse 4000. Pokud chcete mít šanci na uveřejnění a tedy i možné získání dárku, pošlete příspěvek nejpozději 7.3.2012 do 15.30 hodin.

myska

Reklama