Milý 1002, děkujeme i za váš příspěvek k tématu. Vaše paní na vás dbá, to je moc hezké. Zdravíme a přejeme krásný den:)


Já ke kadeřníkovi nechodím vůbec ale chodím ke kadeřnici a to přesně v tu dobu,kdy mi žena politicky vysvětlí,že je to třeba(ale je to opravdu jen náhoda,že je to ve stejný čas,já to přece vlbec nedělám proto,že ženám nemá cenu odporovat:)

Kadeřnice je kamarádka mojí ženský už od dětství...A co si nechát vykadeřit, Do toho já nekecám,oni se domluví a já držím:) Opět to není proto,že ženám nemá cenu odporovat - je to kus pohodlnosti a fakt,že na mě kouká víc ona než já na sebe a také to,že má vkus,nic co by se mi nelíbilo vlastně nechce:)

Vlasy si nebarvím,takže ani u kadeřníka.Na svou barvu jsem svým zpusobem i pyšný.Když jsem byl malí,tak jsem ji nesnášel a dnes,když mám rezavohnědou nebo jak to popsat,tak jsem rád.Děti se mi škodolibě posmívali,by jsem rezavý jak liška,proto jsem tu barvu nenášel,kvůli těm kecům okolo a dnes?

Žensaká si kupuje barvy,aby byla nezrzlá,mahagonová a podobné odstíny,a nejednou jsem od ní slyšle,že to není fér,že tu barvu chce taky:) A zkušenost s kadeřníkem nemám častou,tedy s kadeřnicí,ale vždy dobrou-akorát s u placení je boj,ona nic nechce,my platit chceme-nevýhoda když je kadeřnici zná žena od mala-ale zas výhoda v tom,že se líp říká co vlastně chce na hlavně své,či mé.

1002

Pozn. red: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Chodíte ke kadeřníkovi?

  • Jak často chodíte ke kadeřnici?
  • Barvíte si vlasy? A v salonu, nebo doma?
  • Přinesla jste kadeřnici obrázek a nechala se ostříhat podle něj?
  • Jak výsledek dopadl?
  • Toužila jste někdy po účesu, který nosila nějaká celebrita?
  • Chytla vám špatně barva? Co jste dělala?
  • Chodíte ke kadeřnici jednou za rok?
  • Nechodíte ke kadeřnici vůbec? Proč?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá voňavý dárek, kouzelnou toaletku Cherry Bloom od Yves Rocher (100 ml, edT) v hodnotě 710 Kč:

edt

Milé čtenářky, prosím, další příspěvky už neposílejte. Sešlo se jich dnes opravdu mnoho a už bychom je nestihly bohužel všechny vydat. Děkuji za pochopení!

Reklama