af.jpg
Foto: Shutterstock

Kondomy jsem ještě uhrála, ale pomstu už ne, svěřuje se Michaela (35)

Manželovi jsem byla nevěrná skoro tři roky. S tím samým mužem. Byl to můj spolužák ze střední. Kdysi dávno jsem s ním chvíli chodila, pak jsme se potkali na třídním srazu. Byl ke mně milý, pozorný, lichotil mi. Všechno, co mi u mého muže už dlouho chybělo. Tak jsme si spolu začali. Vídali jsme se nejdřív jednou za čas, postupně stále častěji. Vždycky jsem s ním ale spala výhradně s kondomem. A právě ty u mě v kabelce manžel jednou našel. Celý nenačatý balíček. Hned začal s výslechem, ale mně naštěstí napadlo říct mu, že jsou pro něj. Protože mám nějaký gynekologický problém, tak ať si i přes něj večer užijeme. Uvěřil mi. A já to, ještě celá vyklepaná, s milencem raději ukončila. Stejně už to nebylo ono. Jenže rozchod nepřekousl. Po telefonu jsme se pohádali a on se rozhodl pomstít se mi. Zavolal mému muži a vše mu řekl. Teď se snažíme manželství slepit, ale nevypadá to dobře.

Přistihla mě policie, krčí rameny Eva (26)

Podváděla jsem přítele s jeho nejlepším kámošem. Sviňárna, já vím. Jenže jsme si nemohli pomoct. Trvalo to celkem krátce, asi měsíc. Pro jistotu jsme si vůbec nepsali, nevolali. Jenže se to profláklo jinak. Někde na výletě s milencem jsem přešvihla rychlost a příteli, teď už bývalému, přišla fotka od policie…

Vyžvanila jsem to nevědomky sama, lituje Daniela (29)

Svým způsobem jsem svůj milenecký poměr asi proflákla sama. I když o tom nevím. Přítel mě nechal sledovat soukromým očkem poté, co si ode mě prý v noci vyslechl, jak se vášnivě miluju s nějakým Pavlem. Samozřejmě ve snu, asi dost barvitém. Já totiž bohužel občas mluvím ze spaní. A když si k téhle indicii přidal ještě moje časté služební cesty a přespávání u kamarádky, pojal podezření.  

V práci jsem nebyla tak ostražitá, přiznává Petra (29)

Manžel mě s milencem, mým kolegou, načapal při líbání. U výtahu u nás v práci, kam on nikdy nechodí. Takže mě ani nenapadlo být tam ostražitá. To bylo poprvé, co se za mnou zastavil. Zapomněla jsem si doma svačinu, kterou mi výjimečně připravil u příležitosti mých narozenin. Asi chápete, že večer už žádná společná oslava neproběhla. Ale ani toho moc nelituju. Jsem teď se svým milencem a rozhodně si nemůžu stěžovat.

Prozradila mě záměna telefonů, vzpomíná Pavlína (27)

S přítelem jsme měli stejné služební telefony a ráno jsme si je v tom spěchu omylem prohodili. Jenže mi ráno zavolal můj občasný milenec a chtěl mě překvapit rychlovkou v hotelu. Když přítel hovor přijal, hned na něj vychrlil, že mě v jedenáct čeká v tom a tom hotelu a co tam spolu budeme dělat.

Čtěte také:

Reklama