píše (samozřejmě v dobrém) čtenářka s nickem Jindriska8. Její maminka je přes pokročilý věk stále čilá a zajímá se o veškeré dění kolem

Krásný páteční den přeji, bylo by smutné zapomenout na svátek matek a určitě bych si to i časem vyčítala. Moje mamka bude mít v létě 89 anarozeniny. Celá naše rodina o ní tvrdí, že to je takový náš generál a má to zase po svojí mamince, mé babičce.

maminka

I v tak vysokém věku je hodně čilá, chodí na procházky do lesa, což já nejsem ráda, co kdyby někde o samotě upadla. Ráda navštěvuje koncerty, hodně čte a zajímá se o kulturu. Ještě před třemi lety jezdila na kole a to ne jenom po městě, ale klidně ujela i 15 km. Pracovala mnoho let jako poštovní doručovatelka.

jindra

Minulý pátek upadla a chuděra je samá modřina a bolí ji celé tělo, ale doufám, že vše bude zase v pořádku.

Maminko, tak ti k tvému svátku přeji hodně zdravíčka a doufám, že nás budeš ještě dlouho dirigovat. Utíkám pro kytičku, koupit něco sladkého a běžím k mamce.

maminka

Zdravím všechny maminky

Jindriska8

Milá Jindrisko8, popřejte mamince i za redakci. Z fotek je vidět, že vaše maminka srší energií a optimismem. Tak ať jí to hodně dlouho vydrží.

Napíšete nám také o své mamince, milé ženy-in? Popřejte jim prostřednictvím Žena-in ke Dni matek. Nebo alespoň za vzpomínejte na maminky, které už nejsou mezi námi.

Pište na redakce@zena-in.cz

Reklama