Víme to všichni, i když o tom třeba nemluvíme: k životu patří sex. A je soukromá věc každého z nás, kolik máme partnerů, jak často s nimi spíme a co nám vyhovuje. Moc nechápu, proč lidé tolik řeší sexuální život jiných lidí. Třeba jako dvacetiletá Katka.

Katka je sympatická a hodná holka, jenže často moc mluví (někdo by o ní mohl říct, že je drbna). Neustále vypráví o svých kamarádkách a známých, rozebírá jejich problémy i radosti a všechno s gustem komentuje. I sex. Teď ji nejvíc zajímá, jestli je její kamarádka Anežka nymfomanka.

Přečtěte si také:

„Anežku moc dlouho neznám, od podzimu děláme ve stejné práci. Docela rychle jsme se ale spřátelily, sedly jsme si, i když je o něco starší než já, a tak spolu chodíme na obědy, na kafe nebo třeba večer na víno. A docela hodně si povídáme, protože Anežka je taky tak ukecaná jako já. :-)

Nymfo

A mě úplně fascinuje, co vypráví o svých milencích a mužích. Docela často je střídá, co se známe, už mi říkala aspoň o deseti. Popisuje mi, co spolu dělají v posteli, jaké má ráda polohy, který z mužů byl skvělý a kdo zase ne... Jsou to zajímavé historky. Když se bavíme o sexu, Anežka vždycky říká, že má sex hodně ráda a potřebuje ho každý den, ideálně víckrát.

A tvrdí, že je hodně těžké najít chlapa, který by delší čas vydržel její tempo v sexu. Když s někým chodí třeba měsíc, je to dobré, ale po nějaké době už chlapi tolik sexu nechtějí a ona má prý pořád velkou chuť. A kvůli tomu muže i častěji střídá, protože chce tolik sexu, že jí muži po delší době často nestačí. Anežka říká: Nejdřív jsou nadšení, že to děláme pětkrát denně, a po měsíci už jim to stačí jednou, zatímco já bych chtěla víckrát.

Anežka má asi opravdu větší potřebu sexu, než je obvyklé. Asi je nymfomanka. Říká mi, že má chuť na sex hned po probuzení, v poledne by nejradši znovu (což ale samozřejmě nemůže, když je v práci), a večer zase. To není úplně běžné, ne?

Na druhou stranu je určitě i spousta chlapů, kteří potřebují hodně sexu. Jen na ně Anežka zatím asi nenarazila. Tak třeba bude mít časem štěstí a někoho takového potká.“

Co je nymfomanie?

Podle slovníku cizích slov je to ženská hypersexualita, tedy chorobná touha ženy po muži, chorobně zvýšená pohlavní vzrušivost a nenasytnost ženy.

Další zajímavé články:

Reklama