O své voňavé zážitky se s námi podělila i čtenářka s nickem Vodfon a my jí děkujeme

Krásný provoněný den.
Kdo chce znát, jak kytky voní,
ten se musí předklonit.
Kdo se jaru nepokloní,
bude z něho škarohlíd.

Pocházím z Beskyd, a tak první jarní měsíc, v barvě břízy beru jako počátek obnovování života. Běloskvoucí skutečné probouzení přírody, proplétané žlutými odlesky vzpomínek na dětství. Bílé punčocháče, kostkovaná sukně, růžový baloňák a modré lakovky. Moje jaro je teplé od sluníčka, po lidech. Mazlivé od nemotorných malých štěňátek a koťátek. Vonící po fialkách, vrbovém proutí, šeříku, zelené trávě.

Z vůně jara, bych si klidně pořídila svůj luxusní parfém. Miluji všechy květinové vůně. Před léty jsem používala toaletní vodu Celebre, od Avonu. Připomínala mi jaro.

V dětství jsem používala živé květy fialku, či konvalinku s kytičkou v lahvičce. S dávkováním jsem to schválně přeháněla, aťz toto něco mají i ostatní, když mě to tolik stálo. Myslím, že jeden flakónek stál 40Kč a lidi se za mnou pohybovali v uctivé vzdálenosti. Nyní používám dvě vůně, Incandessence a Treselle, parfémové vody od Avonu. Dávkování se snažím nepřehánět!!!

Vodfon

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Tak to jste jedna z mála, které živé květy voněly

Co voní na jaře vám, milé ženy-in? Už vaše milovaná jarní kytička rozkvetla, nebo na ni stále ještě čekáte? Bez jakých vůní si nedokážete představit jaro? Napište nám na dnešní téma: Co vám voní na jaře na

redakce@zena-in.cz

Dnešní soutěž: Poznej květinu

3. indicie Má jedinečnou vůni přirovnávanou k vůni novorozence. Její květy otevírají jaro

Reklama