píše Klára a teď si krásně „zanakupovala“. Jedny šaty, které má i v jiných barvách, takže jsou osvědčené, a k nim krásně ladící šátky, které unosí nejen na krku, ale i na hlavě. Podívejte se na její narozeninové úlovky

Konečně je jaro! Taky se vám zlepšila nálada? Mně hned, jakmile vykouklo sluníčko. Taky mám radost, že jsem natrefila na pár kousků, které hezky vynosím, jakmile na ně bude počasí. Jelikož jsem měla minulý týden narozeniny a někteří příbuzní mi dávají peníze, hned jsem zašla do nákupního centra okouknout, co by se mi líbilo.

Hodně jezdím autem, a to se dostanu leda tak do Alberta nebo do Billy, pro nákupy k večeři. Takže když pak navštívím krámy s módou, je to jako bych dala průchod menšímu absťáku. Naštěstí jsem se už za ta léta vzrušujících nálad, že „tohle prostě musím mít“, naučila horečnaté návaly zvládat, většinou to nechám uzrát v mysli a tak za dva dny bilancuji, zda to opravdu chci a musím mít. Někdy se stane, že ano, takže si to dojdu koupit.

Letos jsem zabrousila do obchodu Jackpot na Smíchově. Minulý rok jsem si tam koupila dvoje jednoduché, bavlněné šaty, byly tak pěkné a tak mi seděly, že jsem koupila rovnou dvoje - černé a tmavě modré. Nosila jsem je celé léto, krásně se kombinovaly s pásky a barevnými šátky. Teď jsem objevila, že mají ty samé šaty ještě v šedomodré a v červeno růžové, což je moje oblíbená barva. Ty jsem hned věděla, že si koupím.

saty

Prodavačka najednou vytáhla barevné šátky a se slovy „Dáme k tomu ještě šáteček, ne?“ mě dostala do rozpaků - ano, ale který... mají jich tolik... „A ty šedomodré šaty by vám taky slušely a máme k nim i modré šátečky...“ No zkrátím to.

klara

Koupila jsem si 1šaty (á 999,-) a postupně 3 šátky - ty jsem nechala v hlavě uzrát a rozhodla jsem se, že je chci - nosím je často, nejen k šatům, někdy i jen tak na hlavě, když mám pocit, že vlasy nejsou OK a že ráno nestíhám mytí hlavy... tak se s vámi o ně chci podělit, myslím, že jsou moc pěkné a hodí se opravdu k mnoha věcem. Jeden jsem tedy neodolala a koupila jsem si ho přímo k těm červenorůžovým šatům. Jeden šátek stál původně 600, po slevě, kterou na ně měli, jeden vyšel na 420,-

šátek

Poslední úlovek jsou kožené žabky ze Salamanderu, letní boty mám všechny pěkně „jeté“, když jsem si je zkoušela na bosou nohu, padly mi jako Popelce, takže byly moje.. stály 1299,-... myslím, že jsem koupila hezké věci, které nestály tolik. Přikládám fotografie a už se těším na léto!!!

boty

Klára

Moc pěkné věci a hlavně kvalitní

Jak se vám líbí Klářiny úlovky? Co jste si letos koupily vy? Také nám napíšete, nebo pošlete fotku?

Už se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama