...ne ty halucinogenní, ale ty dobroučké, co se dají baštit.

Je to zřejmě věkem, že člověk mění záliby. Sex už jde mimo mě, televize – to je ztráta času a poslední zdroj zábavy (omlouvám se náruživým divákům). Sport, no to ještě tak automobilový, nebo sledovat mistrovství ve fotbale či hokeji.

Když přijde ta moje sezona, tak jde vše stranou. Prostě mě to táhne do přírody… vezmu foťák, košík,  sváču a na 4 hodiny se jdu toulat. Vychutnávám si to lesní aroma, ten klídek. Odtrhnu se od všedního života a jsem sama se sebou. Cítím se součástí přírody a je mi hrozně fajn.

A potom – když rostou… chodím každý den i za deště! Ne proto, abychom měli doma co jíst, ale pro radost,  proto abych je rozdala a sama sebe uspokojila.

Letošní rok začal dobře, ale před 3 týdny začala červivost, a tak 2/3 jdou do odpadu.

To ale mojí závislost na šmajdání lesem nikterak neovlivňuje… takže až se na Ženě-in již neozvu, tak mě odstřelil hajný, nebo sežral vlk.

Dovoluji si přiložit pár fotografií z loňského roku, a také nabídku „Podpořte mojí závislost, ať vím, že je užitečná, a houby vám daruji“ maximálně za poštovné.

 

 

 

Zdravím všechny příznivce houbaření.

Pastel.ka.


Děkujeme ze pěkný příspěvek i za krásné fotky :).

Že bychom si do redakce objednaly nějaké ty houby? :)))

Já tedy miluju to toulání se v lesích - to vydržím provozovat taky celé hodiny, ale jsem natolik okouzlená romantickou krásou krajiny, že zásadně najdu houby :). Zatímco kamarád vyrazí na vyjížďku na koni a vrací se s plným kloboukem :).

Jaká je Vaše nejmilovanější droga, ženy-in? Na čem „ujíždíte"? Přiznejte se na redakce@zena-in.cz!

Reklama