píše naše čtenářka s nickem Selinka. Po rozvodu má každou sudou sobotu jen pro sebe. Jak ji využívá? To se dočtete v jejím příspěvku. A budte možná překvapeny

Zdravím všechny a po dlouhé době posílám příspěvek :-)

Moje dny jen pro sebe začaly nedobrovolně na základě soudního rozsudku. A protože ho dodržuju, tak trávím každou sudou sobotu osm hodin sama. Ze začátku to bylo hodně těžké a abych se z představy, co asi dělají děti u ex, nezbláznila, začala jsem uklízet. Ve velkém. Teda okna jsem pokaždé neleštila, to ne, ale vysavač, prachovka, pračka, žehlička .. to vše bylo v akci. A na doražení velký nákup. Nepomohlo, přidala jsem hodinu skákání na balonu.

Postupem času jsem ubrala na tempu, ale scénář je víceméně stejný. A nějak se mi nedaří vybřednout z rutiny. Zůstává u představ, co bych chtěla.

A to:

- Zajít si na masáž (zažila jsem jen dvakrát v životě)
- Zajít si na manikúru, pedikúru, ke kosmetičce (ještě jsem nebyla)
- Jít na bazén (samotné se mi nechce)
- Jít na kolo (ještě ho nemám doma)
- Užít si super sex (není s kým)
- Pustit si rádio a zplna hrdla si s ním řvát (to vlastně můžu . .proč to nedělám ?!)
- Vyspat se „do zásoby“ (to nějak technicky nejde)
- Mít ten sex konečně!
Jo jo, nejvíc mě štve, že mám pravidelně osm hodin na to si zařádit bez dětí za zády a místo toho řádím s vysavačem a vařečkou. Tolik promarněného času, no řekněte samy!

Selinka

Pravda, něco byste s tím udělat měla. Všimla jsem si, že položku sex tam máte dvakrát. Jenomže zalezlou doma vás nikdo neobjeví. Tak šup. Vykašlete se jednou na už tak dost naklizený byt, a myslete taky trochu na sebe

Nemám pravdu, milé ženy-in? Tady neplatí: „sedávej panenko v koutě...“

Čtenářka Selinka asi nebude sama, která se potýká s porozvodovou depresí. Jak byste jí pomohly? Co byste jí poradily? Co byste podnikly na jejím místě?

Na vaše rady a konstruktivní připomínky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama