Jestli sledujete naše tři vybrané čtenářky, jak hubnou v rámci projektu Hubneme na Žena-in s Ketodiet, pak vás bude zajímat, jaké úspěchy slaví naše čtenářky, čerstvá maturantka Anna z Pardubic.

hubnutí

Ano, a je co slavit. Anna má dole 14 kg a cítí se skvěle. Nápor na její nervy a vůli odmítnout chuť na sladké byla v poslední době maturita a zkoušky na vysokou školu – na architekturu. Vše zvládla skvěle. Každá den stihla hodinu cvičit, stres zajídala zeleninou, ze svých cílů neslevila. Jen se na ni trochu zlobí maminka, protože Anna odmítá hutné omáčky a knedlíky, pro maminku lehká jídla a zelenina nejsou „tím pořádným“ jídlem.

hubnutí

Anna ale ví, co chce a co si přeje, takže vše zvládla a je šťastná. Shodila nechtěná kila, úspěšně odmaturovala a dostala se na vysokou školu. Chtěla by ještě dvě kila dolů a my věříme, že to dokáže. Byla jsem ji osobně navštívit a vyfotit si ji, jak vypadá super! Máme z ní v redakci velkou radost, že se vše podařilo!

hubnutí

Předchozí články:

Vybrané čtenářky získaly odborné poradenství a produkty pro jídelníček v podobě produktů na 3 měsíce, které díky dodržování předem daných zásad napomohou k efektivnímu zhubnutí. Hodnota balíčku je 15 tisíc Kč.

Více o produktech a značce Ketodiet najdete na www.ketodiet.cz

Reklama