Píše čtenářka Věra. Její dceři prý je stále zima na ruce a tak se svých rukavic nebo alepsoň návleků nevzdává ani v létě. A povýšila je na zajímavý módní doplněk.

Naše rodina rukavice používá jako kdokoliv jiný. Kromě naší nejmladší dcery. Sotva začala rozum brát a byla fyzicky schopná se sama obléct, tak první byly vždy rukavice. V zimě, v létě, venku i doma jsme jí jinak neviděli než s rukavičkami. Pořád si stěžovala, že jí je na ně zima.

Byli jsme i u lékaře, ale přešel to jako pouhý dětský rozmar. Dneska je naše slečna už plnoletá a já si ji jen pochvaluji. Na rozdíl od jejích dvou starších sourozenců jsem u ní nikdy nemusela hlídat, zda je teple oblečená do čepice a rukavic. Naopak se jí spíš ptám, zda to nepřehání, když sedí doma u PC a datluje si v rukavicích.

Aby nepůsobila na veřejnosti směšně, napletla jsem jí několikery návleky na ruce-takové rukavice bez prstů, které nosí během roku jako módní doplněk. Vypadá sice extravagantně, ale účel světí prostředky-je spokojená.

Věra

To je zvláštní, nemá třeba nějaký problém s krevním oběhem? Nosí návleky i když je opravdu horko?

Co tomu říkáte, milé ženy-in? Už jste se něčím podobným setkaly? jste na tom stejně a máte stále studené ruce? Jakým způsobem si je zahříváte? Nosíte rukavice, nebo ruce v kapsách?

A co takhle štuclík, nebo-li rukávník? Vzaly byste si ho jako módní doplněk?

Napište nám na redakce@zena-in.cz