posteskla si v prvním dnešním příspěvku čtenářka Květuše. Možná stejně obuté dívky potkávte také a je vám při pohledu na ně taky zima. Nadáváte v duchu jejich matkám? Tak vězte, že s tím nic moc nezmůžou.

Zdravím redakci a čtenářky ženy-in. Asi budete divit, ale dokonce ve své rodině mám „exota“, co nesundá tenisky ani v zimě. Takže pro ni je žádné kozačky neexistují. Vystačí si s teniskami. A to jsem jí už tisíckrát domlouvala, že ji musí zábst nohy, ať si vyhlédne nějaké zimní boty, a já jí je koupím. Nic naplat, můžete přemlouvat, vyhrožovat, slibovat, prosit, či se zlobit, nic naplat. Má svoje tenisky a přes to vlak nejeden, jak se říká.

Jednou si pořídila zateplené holinky, aby se neřeklo, když prší, ale viděla jsem ji v nich jen jednou. Úplně mi běhá mráz po zádech, když si vzpomenu, že po ránu mrze, a má dcera si to štráduje v teniskách. Asi vás zajímá, kolik jí je let, že maminku neposlouchá. No, osmnáct  a jak tak pozoruji děvčata jejího věku, jsou na to podobně.

Je to nějaký módní styl nebo co. Úzké džíny, bundička jen tak tak a tenisky.

Vídám je dnes a denně a v duchu soucítím s jejich matkami, které také domlouvají, a není jim to nic platné. Holky, ale dost často i kluci takhle chodí a nikdo je nepřesvědčí, že zima od nohou je ta nejhorší.

Znáte to také, nebo jsem bezradná jen já sama?

Vaše Květuše

Milá Květuše, přesně vám rozumím. Podobně obuté chodí i moje dcery, a to už jim je přes dvacet, takže by měly mít rozum. Už ale nebydlí se mnou, takže to alespoň nevidím

Text nebyl redakčně upraven

Co vy a jarní boty, milé ženy-in? Už se těšíte na jarní obutí? Vyhlížíte v obchodech, co byste si koupila? Jaké boty máte v plánu? Už jste si nějaké koupila? Vyrazila jste v nich? Které boty chybí ve vašem „botníku“ a ráda byste si je pořídila?

Nosíte spíš boty na podpatku, nebo nízké? Jste spíš pro obuv sportovní, nebo elegantní? Napište nám, pošlete nám třeba fotku bot, které jste si poslední dobou pořídila

Na vaše příspěvky textové i obrazové se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Na co se můžete těšit vy?

Kromě slevové poukázky na nákup bot nebo kabelky od CCC ještě krásnou barevnou myšku k počítači

cena

Reklama