Tři důvody, proč se naše čtenářka s nickem Gaba23 miluje potmě si přečtěte v jejím příspěvku na dnešní téma, za který samozřejmě moc děkuji

Milá redakce, dnešní téma mě opravdu rozesmálo, sex potmě, či při světle? Já mohu být ráda, že vůbec nějaký za čas je.

Při poznávání se s mým manželem jsme tohle neřešili „dělali „ jsme to kdykoli a kdekoli. Nic nám nestálo v cestě, mládí se hlásilo o svá práva.

Po čase, když se mládí vyřádilo, mohu napsat, že u nás je to tedy potmě a to ze tří důvodů:

Ten první je, když jsem málem podpálila chalupu svou snahou udělat romantický večer a noc. Všude jsem zapálila svíčky, musím přiznat, že to byla krása, ovšem jen do chvíle, kdy nám málem uhořel zadek, místo krásného zakončení jsme měli co dělat, abychom to uhasili. Od té doby mám přísný zákaz nějaké svíčky do ložnice brát, natož je zapalovat.

Druhý důvod jsou děti, jedno spinká ještě v ložnici, světlo by ho rušilo a mohlo by se v nejlepším probudit. A to přeci nechceme.

A ten třetí důvod? S manželem jsme spolu už moc dlouho, známe se dokonale, každý kousek našeho těla už byl objeven, takže nač světlo?

A jestli se mi tělo mého muže líbí? Nejen to. Miluji vůni jeho kůže.

Závěrem: Ve světle, či potmě, hlavně, že to klapne.

Vaše čtenářka Gaba23.

To jste napsala moc hezky. Zpočátku to vypadalo dost pesimisticky

Jaké „osvětlení“při milování volíte vy, milé ženy-in? Jaké k tomu máte důvody? Je tma nutným kompromisem a nevadilo by vám světlo? Nebo vás přítmí spíš inspiruje a uvolňuje? Máte mindrák ze svého těla a ve tmě se cítíte jistější? Shodnete se na tom se svým partnerem, nebo na to má jiný názor? Chce spíš tmu, přítmí nebo světlo?

Napište nám na dnešní téma: Zhasínáte, nebo necháváte svítit při milování?

Za vaše příspěvky předem děkujeme a těšíme se na ně na redakce@zena-in

Reklama