Milé ženy-in

Když jsem si přečetla, že můžeme psát cokoliv, tak mě napadlo, že by vám mohla napsat moje neteř. Její příspěvek jsem obdržela na papíře a já ho naťukala do mailu, tak jak byl i s hrubkama. :-)


Ahoj!
Jmenuju se Šárka a je mi 10. Teta Zdenina mi řekla, že můžu napsat co chci a že se to objeví na nějakých stránkách.
Zdenina je moje nejmilejší teta! Někdy s náma jezdí k nám na chatu. Jenže máme malé auto, takže když nastupuje, tak řvu já, řve můj mladší brácha Mates, řve máma....protože když chce Zdenina zavřít dveře, tak se musí naklonit na mě, já na Matese. Jednou jsem myslela, že mám snad zlomenou ruku! Asi začnu držet dietu, abychom se líp vešli.

Taky nás občas bere na procházky, když je pěkně. Jednou si potřebovala udělat pár fotek a tak jsme šli po pěšině k lesu. A hned na kraji cesty nám povídá,  ať se koukáme  kam šlapem, že sem chodí lidi se psama a ty tu kadí. A pak uviděla ňákou kytku, kterou se honem hnala vyfotit a když měla hotovo,  tak si všimla,  že stojí v tom největším h...u široko daleko! Kdybyste viděli, jak byla vzteklá. Měla to i na kalhotech. Ještě teď se směju, když na to vzpomínám.

Ale taky mě teta někdy štve. To když mi vyčítá, když se někdy namaluju. Prej jsem na to ještě malá. Sama chodí zmalovaná! Černý oči, až se někdy lekám jestli to není moncl.
Tuhle jsem ji řekla, že mi máma koupila podprsenku. A ona na to, že na co, když do ní nemám co dát. Bylo to na oslavě Matesových narozenin. Hráli jste tam šipky. Zdenině to moc nešlo. Ale když vypila asi flašku vína, tak házela jako profík a nakonec vyhrála.

Taky se chci zeptat, jestli koukáte na Vyvolený. Já jo! Tony je můj miláček! Takovýho kluka bych chtěla. Akorát že se nemůžu dívat na noční šou. Škoda, protože jsem ho chtěla vidět ve sprše.

Už musím končit. Máma na mě volá, že mám jít dělat nádobí. Ach jo. Ona pořád něco chce!!

Tak ahoj! Šárka
Zdenicka1983


Milá Zdenicko1983 a Šárko,
děkujeme za první příspěvkovou vlaštovku.
jsem ráda, že jste to uchopily po svém a ukázaly ostatním váhajícím cestu...Reklama