Stalo se vám někdy, že jste při sprchování zavřela oči a vaše mysl odplula někam daleko? Ne? Tak jste o hodně ochuzena a budete to muset napravit. Nádherné představy, smyslné vlasy, skutečný pocit fantazie či momenty osobní radosti s veselými barvami a výjimečnými vůněmi vám slibuje nová řada vlasové kosmetiky Herbal Essences. Tváří této značky se pro Českou republiku stala stejně smyslná a nádherná Zuzana Jandová.

nnn

Zuzana Jandová s návrhářkou Claudií Marčekovou

Zuzana Jandová je veselá a milá dívka s nádhernými vlasy. Je tedy ideálním prototypem dívky Herbal Essences.„Vlasy jsou pro mě velmi důležité a kolekce Herbal Essences mě naprosto nadchly. Nádherně voní a vlasy zanechávají zářivé. Mytí vlasů se pro mě stalo příjemným zážitkem, při kterém zavřu oči a sním,“ říká Zuzana.

Představení nové vlasové řady se samozřejmě nemohlo obejít bez módní přehlídky. Modelky předvedly oblečení, které dokonale ladilo se značkou - bylo veselé, barevné, zábavné a nápadité.

 

hh

Kolekce Norberta Szalaye

ff

Kolekce Miroslava Bárty

Znáte tuto vlasovou kosmetiku? Líbí se vám modely?

Pro zajímavost: Celosvětovou tváří značky je krásná a zábavná Mischa Barton. Mischa byla skvělou volbou, má v sobě stejnou směs hravosti a nezávaznosti jako značka sama. Celý její úspěch stojí na jediném: skutečné radosti z toho, co dělá, a schopnosti brát každý nový zážitek s – pro ni charakteristickým – osvěžujícím elánem a chutí do života.