Možná vám to bude připadat na první pohled trochu mimo, ale nedejte se zmást a nechte se překvapovat vším, co nám život s magií nabízí...
5c4af50b2b2faobrazek.png

V souvislosti s užíváním léčivých bylinkových koupelí jsem totiž náhodou přišla na nečekané informace o modrém korálu a jeho skrytých schopnostech. Věhlasná vědma Cassandra Easonová doporučuje použít modrý korál, který je zasvěcen filipínské bohyni moře Diwatě, právě při relaxačních koupelích. Ve své knize o drahokamech a léčivých nerostech doslova píše: „Zapalte si v koupelně bleděmodré svíčky, pusťte si delfíní zpěv a lehněte si do vany s modrým korálem v ruce, dokonale se uvolníte...“ A za předpokladu, že si nachystáte vonnou či bylinkovou koupel, je to z mého pohledu úžasná představa a nezapomenutelný zážitek.

Také z hlediska životní inspirace má modrý korál obrovské pro! Jeho poselstvím je informace - nemám strach z toho, že mě budou unášet přílivy života...

Čtěte také: Léčivé koupele vám přinesou uvolnění

Modrý korál, který je možné celkem snadno pořídit, po fyzické stránce napomáhá rychlému hojení zlomenin. Přináší úlevu při kožních potížích, vyrážkách, akné, popáleninách a ekzémech. Je dobrým talismanem při vysokém krevním tlaku, při léčbě sezonních onemocnění, přemíře slunění či úžehu. Jeho síla pocházející z moře pomáhá udržovat rovnováhu minerálů v těle.

5c4af4ba4d7a0obrazek.pngTento zajímavý kousek našeho skrytého světa je z hlediska psychických účinků doporučován ženám v období menopauzy nebo po ní, k překonání strachu ze ztráty atraktivity a přitažlivosti. Jeho energie pomáhá k vyrovnání se s nastupující dobou zralosti a stárnutí.

Modrý korál je krásný na pohled i z té strany za zrcadlem, vždyť je to také oblíbený kousek filipínské bohyně moře Diwata ng Dagat. A Filipíny jsou také jednou z oblastí, odkud modré korály pocházejí. Šperky s modrým korálem jsou oblíbené na celém světě, jelikož jejich podmanivá moc dodává sílu a klid moře.

Síla moře má moc působit na ženy i muže. Ženám modrý korál pomáhá, aby dokázaly zvládat každodenní starosti a mohly lépe čelit premenstruačnímu syndromu. Mužům síla modrého korálu dokáže pomáhat zvládat podráždění.

Esoterici doporučují, máte-li malé děti, modrý korál mít i jen tak volně položený doma, abychom je tak chránili před riziky spojenými s vodou

Čtěte také:

Reklama