Myslíte si, že jen ženy jsou zatížené na pořádek a chlapi mají organizovaný chaos? Jste na omylu!

Sdílím kabinet se vzorňáckým kolegou, který strašně miluje pořádek a nesnáší chaos. Stačí se podívat na jeho stůl, když odchází domů – čisté sklo, všechny papíry zařazeny do správných obálek, šuplíků a přihrádek. Na tom mém se vrší stohy papírů a pomůcek, poznámkových lístečků a cédéček.

Když jsme ho šly s kolegyněmi navštívit při příležitosti narození jeho syna, byly jsme zvědavé, jestli má stejný pořádek i ve svém domě.

Nezklamal nás. I v dílně měl na stěně poličky, v nich dírky s čísly, do dírek zasunutá kladívka, na kterých bylo taky příslušné číslo.V dětském pokoji byly skleničky s barevnými proužky, v nich dudlíky příslušné barvy. No nechtěla bych být jeho ženou, určitě bych v jeho životě způsobila obrovský chaos. 

Nedávno se mu narodila dcerka brzo po ročním chlapci. Ten velice rád bere do ručičky sestřiččiny dudlíky a hračky a samozřejmě je ještě moc neumí dávat zpět.

A kolega na můj dotaz, jak se mu daří, chytl si hlavu rukama a šílel: To je hrozné, jaký je doma s těmi dětmi chaos!

Asi ráno našel modrý dudlík v růžové skleničce, nic horšího si u nich doma nedokážu představit...

Bonda


Co dodat? Jen děkuji! Bodíky připisuji!

Dnešní pracovní den se nám chýlí pomalu ke konci. Všem těm, co nám dnes napsaly, děkuji, a možná někdy v budoucnu se těším na další editaci... Ale nebojte, ještě nekončím, ještě pár novinek přibude a spolu s tím i vyřešení hádanky, kdo je chlap a kdo ne...

redakce@zena-in.cz

Reklama