5a4b61ecc13a2obrazek.png
5a4b6209caca7obrazek.pngNenechte se zmást, pokud sledujete nejnovější trendy. Modrá se sice na přední příčky zase tak úplně nešplhá, ale po delší době je opět k vidění, kosmetické blogerky i vizážistky do svých profi kufříků modrou barvu v podobě linek, stínů nebo řasenek vrací a vy byste možná měly také.
Ať už zvolíte královskou modř nebo jemnou pomněnkovou, můžete si být jisté, že budou vaše oči výraznější a nepřehlédnutelné. Zapomeňte ale na retro celomodře vymalovaná víčka, naopak si s modrou linkou nebo stíny maličko pohrajte.
eye1.jpg

  • Pryč s předsudky, že se modrá nehodí pro modré oči. Vše záleží na vhodném odstínu. Modré líčení se hodí pro modroočky, hnědoočky a klidně i zelenoočky.
  • Na denní nošení používejte modrou s mírou, stačí třeba jen tenká jemná linka.
  • Večer se můžete vyřádit. Zkuste kouřové líčení, modrou řasenku nebo třeba spodní modré linky.

Líčení pro hnědé oči

Líčení pro modré oči

Tip od blogerky Kristiny:

5a4b621daa9b1obrazek.pngModrá barva je nádherná, ale je nutné s ní pracovat s opatrností. Nanést modrou přes celé víčko natvrdo nebude slušet nikomu, snažte se ji vždy s něčím nakombinovat a jemně vystínovat. Za sebe doporučuji tuto barvu používat do vnitřní spodní linky a pod ni, jak vidíte na prvním video návodu na líčení. Modrá barva dokáže podtrhnout už tak modré oči a velice dobře vypadá s hnědou barvou očí, ale vždy je nutné vybrat správný odstín. Pokud chcete modrý akcent zapojit jen zlehka, doporučuji vyzkoušet modré třpytky, nebo více metalický odstín, který nanesete do středu víčka, nebo přes klasicky černou linku, aby měla modrý odlesk.

Pokud se chystáte na silné večerní líčení a chcete jít do modré, zvolte temnější odstín a vystínujte ji společně s černým stínem. Tady už je nutné pracovat opatrně, použít kvalitní štětce a věnovat stínování více času. U stínů je vždy potřeba více trpělivosti a dávat si pozor, aby nebyly okraje moc ostré a barvy šly do ztracena, k čemuž vám pomůže vždy jen to, že barvy kombinujete a vrstvíte od nejsvětlejší po nejtmavší.

5a4b5cd821564obrazek.png

Také si přečtěte:

Uložit

Uložit

Uložit

Reklama