Jitka Čvančarová
Na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary na sebe Jitka Čvančarová strhla veškerou pozornost. Nedívat se jí upřeně do dekoltu zkrátka nebylo možné. A to ani pro přítomné ženy. Své velké vnady totiž doslova napěchovala do upnutých fialových šatů s velkým dekoltem.


Foto: Profimedia

Linda Finková
V kontrastu se slavnostním modelem Jitky Čvančarové je outfit herečky a zpěvačky Lindy Finkové. Na doma v pořádku, ale do společnosti? Koronavirus sice nahrává domácí módě, ale ne všechny příležitosti ji snesou. V úboru, který vypadal jako by si odskočila od plotny, dorazila Linda loni v létě na párty do luxusního hotelu.


Foto: Profimedia

Zuzana Norisová
Herečka Zuzana Norisová je sice rodilá Slovenka, ale v Česku si ji částečně přivlastňujeme. Vyznačuje se velmi specifickým módním stylem. Takto dorazila v roce 2014 na premiéru pohádky Tři bratři. Přes barevné šaty přehodila kdoví proč černé sáčko a přes rameno podivnou kabelku.


Foto: Profimedia

Aneta Krejčíková
Herečce známé například ze seriálu Ulice bylo v létě 2018 takové teplo, že na tiskovou konferenci televize Nova dorazila s odhaleným bříškem. A tou dobou byla zrovna v očekávání. Přítomní asi docela koukali, protože nahá těhotenská bříška na ulici nejsou zase tak často k vidění.


Foto: Profimedia

Daniela Šinkorová
Galavečer Pocta legendám – Královny popu 2014 vyžadoval něco speciálního, ale snaha Daniely Šinkorové se trochu minula účinkem. Róba by se dala shrnout slovy příliš krátká a příliš opeřená. A rozhodně ne vkusná.


Foto: Profimedia

Mahulena Bočanová
V opravdu velmi zajímavém kožešinovém kabátku se zjevila Mahulena Bočanová v březnu 2015 na otevření kavárny neziskového sdružení. Připomínala v něm sněžného muže a obrovská taška ani šála výslednému dojmu opravdu nepomohly.


Foto: Profimedia

Reklama