Půvabná herečka Zuzana Norisová (29), pocházející ze slovenských Malacek, má zálibu v extravaganci a své modely skládá z různých dílů oblečení nikoli podle trendů, ale prý výhradně podle nálady.

Kupuje si je v butiku nebo i sekáči, na tom prý nezáleží. Musí jí prostě padnout do oka. I když jsou všichni v jejím okolí na Zuzaniny svérázné módní kreace zvyklí, opět se jí podařilo šokovat.


Jedna z jejích kolegyň při skleničce po premiéře muzikálu Tři mušketýři dokonce poněkud nevybíravě podotkla, že takhle vymóděná si Zuzana partnera asi nikdy nenajde.

Po muzikálu, kde Zuzana Norisová skvěle ztvárňuje roli romantické Constance, přišla totiž na následný večírek ve velice roztodivném oblečení. „Je to ulítlý, ale ve stylu," pochvalovala si Zuzana a s chutí pózovala fotografům. Na otázku, kdy přejde na serióznější oblečení, skálopevně prohlašovala, že asi nikdy.

Ale jak by tedy měl vypadat její partner, aby k sobě ladili? Musí být taky trochu ulítlej, normálního bych nesnesla. V žádném případě nesmí být ženáč ani stařec. Mělo by mu být tak mezi 25 a 40, to by bylo ideální," zasnila se nadějná herečka, která se před lety objevovala po boku Juraje Bernáta a pak tanečníka Honzy Bursy.

Zdroj: Korzo

Líbí se vám módní výstřelek Zuzany Norisové? Šla byste v něm do společnosti?

Reklama