Téma letošního ročníku, a sice Camp: Notes on Fashion, vycházelo z esejí z roku 1964 spisovatelky Susan Sontag. Výraz camp je podle autorky vyjádřením sklonu k teatrálnosti prostřednictvím nápaditosti a nadsázky. Hlavními tvářemi Met Gala 2019 byla zpěvačka Lady Gaga a zpěvák Harry Styles. Podívejte se, jak to slušelo jednotlivým hvězdám.

image.png
Poslední dobou to sice vypadalo, že Lady Gaga se převtělila v dámu, ale Met Gala doslova vybízí k tomu odvázat se. A Gaga se odvázala pořádně. Její dramatický příchod zahrnoval i striptýz. Při něm ze sebe svlékla šaty módního návrháře Maxwella, respektive růžový stan, který by klidně poskytnul úkryt čtyřem lidem. 5cd1331eba2b3image.png

Nenechte se mýlit, akce nebyla jen pro dámy. Do gala se hodil i zpěvák Harry Styles, který oblékl overal značky Gucci. Odhalil v něm nejen rozsáhlá tetování, ale i bradavky. A vypadá to, že mu byla poněkud zima. 

5cd133aca1918image.png
Tenistka Serena Williams si na sebe vzala jedovatou róbu Versace, kteoru doplnila svou oblíbenou značkou tenisek ve stejné barvě. Pohodlí nade vše, nebo nucená reklama?

5cd134599ade7image.png
Zpěvačka Katy Perry si na letošní ročník doslova posvítila. Šaty imitující lustr jí vytvořili v módní dílně Moschino. Vypadá to efektně, ale v divadle bychom za ní sedět nechtěly a její krční páteř dostala asi pořádně zabrat. 

5cd1352a78639image.png
Herec a zpěvák Jared Leto se má asi hodně rád. Jak jinak si vysvětlit, že si na Met Gala vzal do ruky vlastní hlavu? Doplnil ji červenými šatičkami, které má od Gucciho. 

5cd1359499282image.png
Že by chtěla modelka Gigi Hadid upozornit na chladné počasí, které v posledních dnech zasáhlo Českou republiku? No, upřímně, asi ne. Outfit připomínající ledovou královnu dovedla k dokonalosti jinovatkou na řasách. Za kostýmem stojí Michael Kors. 

5cd1366d92472image.png
Vypadá to, že Kim Kardashian nestíhala začátek Met Gala a dorazila rovnou ze sprchy. Mokrý look doplnila i účesem. Ve skutečnosti jde o šaty od návrháře Muglera. 

5cd137693e4e0image.png
Modelka Cara Delevingne přišla připravená na všechno. I na to, že během večera nedostane najíst. Na hlavě si s sebou přinesla banány, smažená vajíčka a pro jistotu i náhradní zuby. Pruhovaným modelem ji vybavila značka Dior. 

5cd138d8c15adimage.png
Andílek s ďáblem v těle. To na modelku Emily Ratajkowski rozhodně sedí. A na své si díky ní přišla i mužská část návštěvníků. Róba byla z dílny Petera Dundase.

5cd1399460b81image.png
Jeden z nejúmírněnějších modelů zvolila zpěvačka Jennifer Lopez. Ale stejně v něm zářila na kilometry daleko. Stojí za ním módní dílna Versace. 

Reklama