Na letošní premiéru snímku Shotgun Wedding, ve kterém má Jennifer Lopez hlavní roli, dorazila v honosné průsvitné róbě v nude barvě s dlouhou vlečkou. Šaty od Valentina byly poseté drobnými krystalky a body, které pod nimi měla, bylo v pase převázané žlutou mašlí. A aby toho třpytu nebylo málo, zpěvačka si k nim vzala ještě dlouhé stříbrné náušnice, prsteny a náramek a také stříbrné boty na vysokém podpatku. Jennifer totiž většinou zastává heslo, že více je více. I přes mírnou přezdobenost ale celek velmi dobře fungoval.

640b04b2c83a5obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Jedním slovem úchvatná byla zpěvačka na letošním předávání hudebních cen Grammy, kam dorazila se svým manželem Benem Affleckem a také tam předávala jednu z cen – konkrétně za album roku zpěvákovi Harrymu Stylesovi. U této příležitosti si oblékla šaty v námořnické modré od Gucciho a tentokrát disponovaly jak rozparkem až po stehna, tak hlubokým výstřihem. A jak je u Jennifer zvykem, nechyběly ani třpytivé krystalky.

blobid0.png
Foto: Profimedia

Co se týče outfitů na běžné pochůzky, takzvaný street style zvládá zpěvačka také na jedničku. A modely, v nichž ji fotografové zachycují na ulici, jsou skutečně rozmanité. Od elegantních až po ty sportovně laděné. V minulosti si vyrazila například v jednoduché kombinaci džínů s výrazným kabátem, nezalekla se ani kombinace teplákové soupravy s luxusní kabelkou a za elegantní dámu byla v bílém kabátku, v němž dorazila do show Jimmyho Fallona.

640b056f46740obrazek.jpg
Foto: Profimedia

Svatební šaty ve filmu Vem si mě herečce zřejmě nestačily, a tak se rozhodla, že bude tematická i na slavnostní premiéru. Oblékla si krajkové bílé minišaty Giambattista Valli a nutno dodat, že to byla trefa do černého, tedy do bílého. Jennifer vypadala jako panenka. Mnohé nevěsty se mohou inspirovat, pokud by se jim nechtělo trávit svůj svatební den v dlouhé róbě. Ale jde i o skvělý model na pozdější převlečení.

640b071b4e90bblobid0.jpg
Foto: Profimedia

Sladká jako bonbonek byla herečka v růžových šatech na tělo s květinou u krku od Magdy Butrym při propagaci zmíněného filmu Shotgun Wedding. A do růžové se sladila celá – zvolila totiž takový i trenčkot, sandálky a kabelku, což je vidět na dalších fotkách.

Zdroje: Elle, Vogue, Profimedia, Style Caster, Marie Claire

Čtěte také: