Korzety
Velmi teď trendují korzety ovšem i toto je věc osobní preference a především pohodlí. Návrat korzetů je sice fajn, je to velmi ženský, extravagantní, ale i elegantní kousek, který může skvěle fungovat na večerní akci, ale i k džínám na běžné nošení. Nebo se ho nebojte dát pod kalhotový kostým, i tak bude vypadat perfektně. Rozšíření tohoto trendu se očekává spíše v zahraničí, ale pokud se vám líbí, s chutí do toho.

blobid0.jpg
Foto: Shutterstock

Nízký pas
Poslední dobou se hojně vrací nízko posazený pas u kalhot. Někteří jsme to úspěšně odnosili za doby Britney Spears a Christiny Aguilery a dlouho to byl trend dávno za zenitem, kdy se začaly upřednostňovat spíše střední a vysoko posazené pasy. Pokud jste milovníky bokovek, můžete je začít vyndávat z šatníku.

Vesty
Vesty si také drží místo v navracejících se trendech. Vesta dokáže pozvednout outfit na vyšší level a je ideální jako součást vrstvení. A nemusí být jen pletená, ale koženková, lněná nebo se může jednat o vestu ve stylu sako bez rukávů. Všechny udělají parádu i k obyčejnému triku a džínám. 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tea&Fashion (@teaandfashion7)

Dvouřadé kabáty
Do ženských šatníků se vrací dvouřadé kabáty, které se v minulých kolekcích objevovaly spíše v mužském sektoru oblečení. Ale ač působí velmi maskulinně, ženské barvy a střihy jim přidávají na elegantnosti. Pokud jste vyšší postavy, tento dvouřadý kamarád by vám mohl v šatníku posloužit moc pěkně.

Teplákové soupravy
Teplákové soupravy, jejichž nošení na veřejnosti někteří považují za faux pas, se vrací ve velkém a už několik sezón nám streetstyle z fashion měst ukazuje, že i teplákovka se dá vynést stylově a bez velkých módních přešlapů. Stačí ji zkombinovat s oversize kabátem a kšiltovkou a trendy outfit je na světě. Na barvě teplákovky také zaleží, velmi IN jsou pastelové barvy nebo takzvané barvy země, jako je hnědá, camel, olivová nebo smetanová. 

shutterstock-1896397966.jpg
Foto: Shutterstock

Šponovky nebo jinak kaliopky
Zejména v devadesátých letech byly trendy legíny, které se zachytily za patu, mnozí si je pamatují možná jako šponovky, které se nosily hlavně na sport. Dnes se vrací a jsou velmi trendy! A dokonce se nosí i přes botu, což by si dříve nejspíše nikdo netroufl.

Zdroj: Stylistka Julia Silajdžić, ženy

Čtěte také:

Reklama