Sladká růžová

Jedna z top barev roku 2018. Vidět jste ji mohly na oblečení, v trendy líčení, v interiérových doplňcích, na hi-tech vychytávkách nebo v oblíbených podnicích. A přestože nás růžová baví moc, možná je načase dát si na chvíli pauzu a zaměřit se na pastelově fialovou. Ta se toto jaro hlásí o slovo.

Robustní kotníčkové boty

Milujeme je. Co bychom si bez nich také na podzim a v zimě počaly, že? Vypadají parádně k super skinny jeansům nebo k objemné sukni. Radši je ale zazimujte a trochu svému botníku odlehčete jemnějšími střihy i podpatky.

Choker

Také cítíte tu nostalgii a návrat do 90. let? My také. Chokery neboli náhrdelníky těsně u krku se staly jedním z největších trendů posledních dvou sezon. Není se čemu divit. Umí být pořádně sexy. Možná je ale načase udělat změnu. Co takhle výrazné velké náušnice nebo mix tenkých řetízků?

Pantofle s kožešinou

Chlupaté pantofle loni na jaře a v létě zaplavily obchody a na nohy je obouvaly snad všechny milovnice módy. Tato sezona patří ale kačenkám!

Příliš otrhané džíny

Jsou díry a díry. A pokud vaše oblíbené džíny vypadají, jako kdyby spadly do drtičky odpadu, už není úplně trendy si je obléknout na běžné nošení. Navíc, ušetříte se dotazů rodičů, cože je to zase za módní hit.

Jednorožci

Ano, jsou roztomilí, ale ideálně tak na tričku pětileté holčičky. Vy jim už ve svém dospělém věku nepodléhejte.

Top na košili

...nebo tričku. Pokud chcete ukazovat spodní prádlo, dělejte to nenápadně (například vykukováním krajky na ramínku), na oblečení si ho ale už neoblékejte.

Také si přečtěte:

Reklama