O čem jiném by se mělo před velikonočním víkendem psát ve stylu než o tom, co si obléknout na velikonoční svátky. Dovolte mi, milé dámy, abych dnešní článek pojala trochu netradičně a s nadsázkou.

Většina z nás má tyto svátky jara spojeny s pondělní „mrskačkou“. Jak ji prožíváte? Ráda a ochotně nastavujete zadeček koledníkům, nebo vám to připadá potupné? Ať je to, jak chce, nestojíte přece o to, aby vaše pozadí vypadalo jako po bičování devítiocasou kočkou a bylo zmalované víc než vaše kraslice.

Můžete na to jít:

Pasivně

velikJako za dob našich prababiček a obléknout se do kroje s deseti naškrobenými spodničkami, které vás  dostatečně ochrání před ranami zběsilých „pomlázkářů“.

Rafinovaně

velikPo vzoru chytré paní sládkové z Postřižin. Vyhrňte si sukni a ukažte jim kalhotky. Určitě je to vyvedete z míry natolik, že jejich vyplácení bude čistě symbolické a takřka bezbolestné.

Stylově

velikInspirujte se papírovými modely Vivienne Westwoodové. Vaše prdelka se stane bezbolestným terčem a vy budete neskutečně sexy.

Ofenzivně

velikJako Fergie a pořiďte si rovnou brnění. Stehna bych na rozdíl od ní určitě kryla drátěnými nohavicemi. Má to jednu nevýhodu, v takovém kostýmu se nedá utíkat. Ale to nevadí, pokud koledníky rovnou neodradíte svým zjevem, klidně stůjte, usmívejte se a kochejte se pohledem, jak z jejich pomlázky létají třísky.

Sportovně

velikPokud jste v dobré kondici a baví vás hra na honěnou, pořiďte si tretry a dejte koledníkům za uši pořádným joggingem. Jsem zvědavá, kdo dostane za vyučenou. Jestli vy, nebo chlapi znaveni alkoholem.

Veselé Velikonoce!

Reklama