5ef3607a0f8bcIMG-5644.jpg5ef360a5cfd45Untitled-collage-2-.jpg

Tenisky vs. sandály

Věčný boj spolu svádí tenisky a sandály. Které boty zvolit, když jdete do města na procházku? Záleží jen na vás. Žádná pravidla v tomto směru neexistují, snad jen to, že tenisky by se měly barevně hodit. Pokud si však nejste barevnými kombinacemi jisté, volte raději jen bílé, béžové nebo černé. K bavlněnému overalu z H&M se skvěle hodily lila sandálky (Reserved), které jsme použily i k jiným outiftům, ale i super pohodlné a prodyšné tenisky. Conversky jsou jedny z tenisek, které se hodí snad opravdu ke každému outfitu. Navíc už se dávno nevyrábí jen v klasice černá a bílá, ale v mnoho barevných odstínech. Starorůžová kabelka Pinko z pravé kůže je potom třešničkou na dortu.

5ef361446d1f3IMG-5930.jpg

V módě existuje mnoho nepsaných pravidel. Jedním z nich je třeba to, že k levnějším kouskům bychom měly mít vždy jeden dražší. V tomto případě jde o kombinaci průsvitné halenky s květy, džínových kraťasů (obojí Reserved), tenisek a luxusní element zastává kabelka Moschino Love.

5ef361713d91bIMG-5742.jpg5ef361800eb54IMG-5760.jpgFoto: autorka článku a Marta Kratochvílová

Při procházce městem je nejdůležitější pohodlí. Místo šatů jsme tentokrát zvolily černé plátěné kalhotky z Reservedu, které při zafoukání větru krásně chladí. Halenka H&M je také z prodyšného materiálu a komfort završí tenisky z bavlny. Dražším kouskem je tentokrát batůžek Love Moschino. Ani u jednoho outfitu nejde však o kousky, které by stály desítky tisíc. V outletu POP u pražského letiště je všechny nejdete do pěti tisíc korun.

Čtěte také:

Reklama