Podzimu barvy sluší. V tom se jistě shodneme. Ale že by podzimní kolekce zrovna hýřily barvami, to se říct nedá. Pokud jste milovnicí barviček, rozhodně se zajděte podívat do butiku značky Desigual, ten vás určitě nezklame

Desigual to prostě s barvami umí a nevzdává se jich ani ve chvíli, kdy ostatní módní značky sázejí na potemnělé tóny podzimní palety. Když vstoupíte do butiku Desigual, nevíte, kam se podívat dřív. Neujde vám, že základem je sice černá, ale pěkně „opepřená“ svěžími a jasnými barvami jako je cyklámenově růžová, tyrkysová, smaragdově zelená nebo oranžová. Nejen barvy, ale i pestré vzory a výšivky jsou pro tuto temperamentní španělskou značku typické.

Vyzkoušeli jsme několik modelů a jako ukázku vám přinášíme mladistvý outfit, jehož základem jsou správně drzé džíny s knoflíčky a výšivkami kolem kapes. Doplnili jsme je tričkem a jako druhou variantu pro chladnější dny jsme k nim oblékli tmavou košili s barevným sedlem a džínovou légou.

n

Vyšívané džíny jsme doplnili veselým tričkem. Motiv kopretiny se opakuje i na pestré kabelce

k

Černá košile s vyšívaným sedlem a džínovou légou

m

Pro osvěžení jsme košili doplnili módním šátkem a pestrými náramky

V každé kolekci najdete i spoustu doplňků, které s oblečením korespondují barvami, vzory nebo jednotlivými motivy.

Desigual je značka, kterou ocení hlavně mladá generace, ale na své si přijdou i ti, kteří mají rádi barvy a nebojí se být středem pozornosti.

Foto: Michal Protivanský

Outfit jsme nafotili ve spolupráci s Obchodním Centrem Černý Most

Více na wwwcentrumcernymost.cz

Čtěte také:

Reklama