Půvabná Gábina Dvořáková se již aktuálně blíží šestému měsíci těhotenství, ale to jí nebrání v pracovním nasazení. Aktuálně se stala tváří Společnost BABY NOVA, zabývající se dětským zbožím.

Celé focení probíhalo ve společnosti malého skoro dvouletého chlapečka Maxe, který se stal stejně tak parťákem a tváří této kampaně spolu s Gábinou. Zajímavostí tohoto focení bylo zboží, které bylo tématem propagačních fotografií. Limitovaná edice pro malá miminka zobrazující všude lebky a rockové téma, které je Gábině velmi blízké díky partnerovi, zpěvákovi, nyní už budoucímu manželovi Vaškovi Noidovi Bártovi. „Na první pohled jsou ty věci takové vostřejší, ale jsou prostě stylové, líbí se mi to moc. Jsme taková rocková rodina,“ podotkla nadšeně nad věcmi Gábina.

foto 2

Celé focení bylo velmi živé a nevyzpytatelné. „S takto malým děckem fotím poprvé a popravdě to není zcela jednoduché. Nikdy nevíte, jakou náladu miminko bude mít, či se mu bude vše v prostředí líbit. Maxík by si radši hrál než fotil a pracoval. Ale je pravda, že už jsem i značně unavená, na focení se cítím čím dál méně, chci si pomalu začít dopřávat klid a odpočinek,“ řekla s úsměvem Gábina.

foto 1

Pořídila byste i vy své drobotině třeba dudlík s lebkou?

Reklama