Napadlo vás vyjít si v tomhle nečase na procházku? Tři páry z následujících fotografií ano. Představíme vám je postupně, jak jsme je v parku v Praze na Palackého náměstí vyfotili. Nejprve jsme měli štěstí na sympatické turisty Lauren a Sama, potom jsme na krátko zastavili pestře oděnou Veroniku s přítelem Adamem a nakonec jsme narazili na Slávku s Jardou, kteří měli v sychravém počasí neuvěřitelně jarní náladu.

Jak se vám líbí jejich styl? Přečtěte si hodnocení redakce a ohodnoťte námi ulovené páry také samy v diskuzi!

Lauren a Sam

Lauren se Samem

Dana sml67
Pěkně sladěný páreček. Ale abychom je zase nepřechválili. Lauren už by se měla poohlédnout po nových botách.

Jakub sml67
Tenhle krásný pár na nás nemluvil česky. Zaujaly mě na první pohled Laureniny boty a Samův klobouk. Jejich móda mi přijde uvolněná a praktická, přesto oku lahodící. Na dovolenou se člověk vždycky vyfešákuje.

Linda sml67
Tuhle dvojku nedokážu vnímat jinak než jako jeden celek. Jsou tak dokonale sladěni barvami i stylem, že jsem na jednotlivé detaily úplně zapomněla. Líbí se mi!

Simona sml67
Jsou sladění, decentní a přitom originální. Je to trochu jiná móda, než je obvyklá u nás, o kterých se říká, že nejsme příliš kreativní. Každopádně je to styl pro mladé, nedovedu si představit, že by takhle vypadala čtyřicátnice s nákupem.

Celkové hodnocení: sml67 sml67 sml67 sml67

Veronika a Adam

Veronika s Adamem

Dana sml80
Slečna Veronika je odvážná, což obdivuji, měla bych jen výhrady k odrostům. Adam je normální klasika, která se ztratí v davu. Jediným odvazem jsou červené tkaničky na jedné botě. Že by vliv Veroniky?

Jakub sml80
Jako pár jsou veronika s Adamem v oblečení trochu disharmoničtí, ale líbí se mi pestrost Veroniky a smysl pro detail u Adama. Pastelově zelené oblečení jako by křičelo: Všímejte si mě! Naproti tomu Adam je v oblékání stroze praktický, jen ta červená tkanička prozrazuje, že mu není docela jedno, co na sebe dnes hodí.

Linda sml68
Nemůžu si pomoci, ale tohle nedávám, ta kombinace vlasů dozrz, zelené, červené a růžové barvy, na to se moc dlouho koukat nevydržím. Chudáka Adama jsem si skoro ani nevšimla, jeho oblečení je pro mě zcela neutrální. Kromě účesu (pokud to byl záměr), ten se mi u něj líbí.

Simona sml80
Mám v tomto věku dceru, takže vím, že tohle není vůbec nic kreativního, i když to tak na první pohled vypadá. Uniforma současných náctiletých.

Celkové hodnocení: sml68

Slávka a Jarda

Slávka s Jardou

Dana sml67
Já dávám plný počet bodů za lásku. Hodnotit oblečení mi přejde netaktní.

Jakub sml67
Tenhle pár pohladil moji duši, takže mi je zatěžko soudit jejich oblečení. Líbí se mi, že se nesnaží v oblíkání jít proti času a mají na sobě věci uměřené jejich věku. Na podzim života jde především o pohodlí. Slávka se snaží barevně své oblečení více sladit dohromady a je patrné, že oblékání je v jejich domácnosti asi na ní. Jarda má na sobě, řekl bych, drobné módní nedostatky, ale jako pár mi k sobě ladí už bez chybičky.

Linda sml67
Tato dvojice je dokonalá! Sladěné hole, kabely na jednu stranu, pěkné čapky, fajnové a čisté botky, za které by se leckdo nemusel stydět. Slávka s Jardou u mě vedou! Kdyby takových bylo více...

Simona sml67
Pohled na takové staroušky zahřeje u srdce. Jejich garderoba mi přijde vhodná věku i pohybovým zdravotním potížím. Vůbec by mi nevadilo, kdybych v jejich věku vypadala stejně a hlavně měla po boku stejně milujícího partnera.

Celkové hodnocení: sml67 sml67 sml67 sml67

Nejvyfešákovanější pár je tedy podle redakce shodně Slávka s Jardou a Lauren se Samem. Souhlasíte?

Reklama