Nejsem sice žádné módní guru, ale co je občas k vidění v ulicích je přinejmenším velmi úsměvné. V módě se sice meze úplně nekladou, ale zase čeho je moc, toho je příliš.

foto 1

Ach, ty ponožky v sandálech… Neustále dokola to píší v různých módních časopisech, po internetu kolují vtípky na toto téma, ale stejně, my Češi jsme v tomhle vážně nepoučitelní a nedostižní. Proč stále vídám spoluobčany, kteří tento trend uznávají? Chápu, že třeba někomu může být po ránu zima, možná je někteří nosí z hygienických důvodů, to je potom samozřejmě jiná, ale stejně… Je přece x způsobů, jak chránit svou nožku před náletem bakterií či nechtěným chladem. Ale zase nositelům patří mé velké díky, při pohledu na nožky v „slušivých“ ponožtičkách mi vždy vyjedou koutky úst vzhůru. 

foto 2

Dobře, Carrie Bradshaw taky sem a tam nosila podprsenku tak, aby ji okolí vidělo, ale přece nejsme v americkém seriálu, navíc její spodní prádlo mělo potřebný styl. Ta by si rozhodně na sebe nevzala něco, co by mělo žmolky. Stále častěji v naší „stylové“ zemičce potkávám slečny, které se hlavní hrdinkou Sexu ve městě nechávají inspirovat, jen to tak nějak berou za špatný konec. Možná si myslí, že pohled na vykukující „šprndu“ je sexy, ale je to všechno, jen ne SE-XY.

 „Ženy by měly vydávat méně peněz za šaty, ale více peněz na eleganci.“
Coco Chanel

 

Reklama