Její doménou jsou upnuté modely, v nichž může ukazovat své legendární pozadí. To se během let nezměnilo. Minišaty a hluboké výstřihy sice v jejím šatníku najdeme i nadále, ale přidaly se modely zakrývající někdy i celé tělo od krku až po prsty na nohou. Zvláštní Kiminou vlastností je ovšem skutečnost, že i v takových outfitech, v nichž skoro nic neukáže, dokáže vypadat sexy. Podívejte se na některé z nich.

V tomto modelu vyrazila Kim na svatební hostinu své sestry Kourtney, která si v italském Portofinu v květnu vzala svého snoubence hudebníka Travise Bakera. Kim zvolila černý komplet ke krku ve stylu kočičí ženy a ozvláštnila ho třpytivým korzetem a kalhotkami. V tomto případě sáhla do kolekce Dolce & Gabbana, konkrétně do roku 1991.

cl.jpg
Foto: Profimedia

Vyčnívala i na letošním udílení Oscarů, kde byla opět zahalená od hlavy až dolů. Tyrkysový model s vlečkou byl od značky Balenciaga, které je Kim tváří. Doplnila ho semišovými lodičkami na jehlovém podpatku a také futuristickými brýlemi. Nezvyklé, ale odvážné.

profimedia-0673516028.jpg
Foto: Profimedia

Další outfit a je to další Balenciaga. První objevení se na veřejnosti po oficiálním dokončení rozvodu s Kanye Westem vyžadovalo něco speciálního. A proč ne třeba motorkářský obleček? I když Kim tedy na motorce nepřijela. Komplet navíc doplnila elegantní malou kabelkou a opět nechyběly ani brýle.

profimedia-0666244497.jpg
Foto: Profimedia

Na premiéře nových dílů reality show The Kardashians se Kim přeci jen trochu více odhalila. Metalické šaty měly nejen hluboký dekolt, ale také vysoký rozparek a na profesionální celebritě vypadaly jako druhá kůže. Tentokrát sáhla po značce Thierry Mugler, kterou doplnila ještě náramky a náhrdelníkem ve stejném stylu.

profimedia-0681092098.jpg
Foto: Profimedia

Na začátku června sdílela Kim na svých sociálních sítích snímky v růžovém kompletu, které pořídila její dcera North. Ve sladce růžové v kombinaci s blond vlasy vypadala jako panenka Barbie. Krátká mikina i upnuté legíny opět nesly rukopis značky Balenciaga. Třešničkou na dortu pak byla třpytivá kabelka.

62b2bf985fd68profimedia-0699957405.jpg
Foto: Profimedia

Zdroje: Vogue, Elle, Daily Mail, Insider

Reklama