Další ze série módních přehlídek, pořádaných v Paláci Flóra, proběhne ve čtvrtek 28. května od 16 hodin. Role moderátorky se zhostí Lucie Zedníčková. Akci doplní vystoupení profesionálních tanečníků. Návštěvníci se mohou těšit také na mistra světa v electric boogie a beat boxu Michala Nedvěda. Na přehlídce se představí módní novinky obchodů Paláce Flóra, jako Morellatto, Attrattivo, Exe jeans, Oxalis, Kenvelo nebo Billabong. Součástí bude také soutěž o oblečení zmíněných značek. Po jarní módní přehlídce, která se konala první jarní den, je to už v pořadí druhá podobná akce. Další by měly pokračovat po prázdninách a představit módní trendy podzimní a zimní sezóny.

 „Na květnové fashion show představíme nejen trendy nastupující letní sezóny, ale nabídneme divákům i taneční a umělecká vystoupení,“ uvádí Zuzana Trédlová, marketingová ředitelka Paláce Flóra. „Tuto přehlídku jsme pojali ve stylu fashion show nabité tancem, proto mezi účinkujícími nechybí hvězdy české taneční scény,“ dodává Zuzana Trédlová.

obr1Na přehlídce vystoupí jako jeden z hostů i trojnásobný mistr světa v electric boogie a beatboxu Michal Nedvěd. Kromě něj fashion show doplní vystoupením také profesionální tanečníci jako Jorge Mariano s latinským tancem, dále hip hopová formace Davee a spousta dalších tanečníků a tanečnic. Přehlídku připravila známá taneční choreografka Dita Konášová.

Prodejna Morellatto představí kolekci večerních šatů a ocelových šperků, Attrattivo, Kenvelo, Exe Jeans nabídnou módní trendy pro váš volný čas, prodejna Oxalis předvede spodní prádlo a značka Billabong modely plavek i oblečení pro volný čas. Módní přehlídka proběhne ve čtvrtek 28. května 2009 od 16 hodin ve druhém patře této nákupní galerie. Na přehlídce se představí modely z obchodů Paláce Flóra, které si návštěvníci mohou v nákupní galerii se slevou zakoupit.

show

Pro návštěvníky přehlídky Palác Flóra připravil i zajímavou soutěž, ve které můžete získat nákup v jedné z prezentovaných prodejen v hodnotě 5000 Kč. Zúčastnit se může každý, kdo vyplní soutěžní kupón a vhodí jej do připraveného boxu. Z něj budou vylosováni tři šťastní, kteří budou moci během 30 minut v obchodech představených na přehlídce obléci oblečení za 5000 Kč. Poté tito tři výherci předvedou vybrané modely na molu a ten, který bude vyhlášen za nejlepší, si bude moci toto oblečení ponechat. Kromě této velké soutěže budou probíhat i další doprovodné soutěže.

Reklama