Módní návrhářka Martina Nevařilová představila ve středu 16. května 2012 novou kolekci NAVARILA® pro jaro/léto 2012.  Na módní přehlídce se jako modelky představily i české herečky a moderátorky, které se ovšem modelingu profesionálně nevěnují. A že jim to šlo!

Kolekce Martiny Nevařilové často prezentují známé tváře, které se objevily i na této letní přehlídce. V letních modelech zazářily Eva Decastelo, Lejla Abbasová, Monika Marešová, Miluška Bittnerová, Šárka Ullrichová, Zuzana Rosáková, Miss Plzeň Michaela Gleissnerová, modelky Michaela Řeháková, Mirka Fabušová a exotická kráska Dina Cassama.

vlasy

Vlasový styling zajistila se svým týmem špičková kadeřnice Irena Vavrušková, make-up byl v rukou osvědčené profesionálky Veroniky Dědkové. Moderátorkou módní show byla Štěpánka Duchková a choreografem Vladimír Frank.

 Nová kolekce není pletená, jak je již téměř tradicí pro značku NAVARILA®, ale šitá z bavlněného úpletu s příměsí modalu a elastanu! Barevně je laděna v uni-tónech holubičí šedi, bouřkové modři, šedohnědé a černé - v kombinaci s jemnými proužky, které jsou dominujícím prvkem celé letní kolekce.

navarila

navarila

navarila

navarila

Aby značka zůstala věrná své tradiční technice - pletenině, je kolekce doplněna jemnými úplety ve stejných barvách, pruhovanými jemnými svetříky, plédy a transparentními letními šálami, vyráběnými rovněž ve spolupráci s českým výrobcem - Koplet, v.d.i. - Frýdek-Místek.

navarila

navrila

 navarila

navarila

 
Martina Nevařilová patří k předním českým módním tvůrcům. V jejím autorském butiku na Starém Městě lze nalézt originální módu, která je tvořena převážně úpletovými modely, určenými ženám s osobností. Nová kolekce Martiny Nevařilové je vyráběná v malých sériích, ale každý kus projde rukou návrhářky a je signován pečetí: vyrobeno s láskou v České republice. Tímto se odlišuje od masové produkce, kdy je snaha po levné výrobě v zemích třetího světa často v rozporu s tradičními technikami a kvalitou.

Jak se vám líbí letní modely této návrhářky? Vybraly byste si?

Reklama