Foto: Shutterstock

Vysoké ženy mají vlastně velké štěstí, co se módy týče. Nemusí řešit optické fígle, aby si zajistily pár centimetrů navíc a jejich nohy jsou často dlouhé až do nebe. Ale aby to nevypadalo, že mají “gazely” ve všem vyhráno, jejich velkým problémem může být najít džíny, které nebudou směšně krátké a působit, tak, že si je vypůjčily od mladšího (a menšího) sourozence.

Když chcete zvýraznit své křivky

Pokud jste vysoká a štíhlá, vaším cílem by mělo být zvýraznění ženských křivek. Jasnou volbou by se tak měly stát nikoli skinny jeans, ale džíny s vysokým pasem a rovnými volnými nohavicemi. Tento “osmdesátkový” střih vám zajistí sexy pas i zadek. Stačí si k nim obléknout obyčejné tričko, bílou košili, anebo volný svetr a paráda je na světě. 


Zara 699 Kč / Edited 1249 Kč / Mango 1149 Kč / Zara 799 Kč

Když se chcete zaměřit na své dlouhé nohy

Jestliže jsou vaše dlouhé nohy vaší předností, vsaďte na zmiňované skinny nebo slimky. Rozdíl těchto dvou typů kalhot je v materiálu. Zatímco první typ je elastický a super upnutý, slimky tak pružné nejsou. Máte-li opravdu hubené nožky, nemusíte se bát světle modrého denimu. 


Diesel 2169 Kč / H&M 399 Kč / H&M 719 Kč / Mango 899 Kč

Když chcete pár centimetrů ubrat

Mnoho vysokých žen paradoxně touží po tom, aby byly o pár centimetrů menší. Je-li to i váš problém, oblékněte si volné boyfriend džíny. Tyto kalhoty sice nezvýrazní zadeček nebo pas, za to vám opticky zkrátí nohy.


About You 989 Kč / Mango 899 Kč / Stella Nova 1910 Kč / Zara 419 Kč

Když chcete vyniknout v davu

Sáhněte po zvonáčích! Retro styl, sexy zadek, vyvážené proporce i sexy křivky. To všechno tento “flare” typ džínů umí. Noste s teniskami nebo kovbojskými botami na menším podpatku, přidejte koženou bundu, klobouk a nekonečně dlouhou šálu.


About You 999 Kč / G-Star 2049 Kč / H&M 1199 Kč / Mango 899 Kč

Také si přečtěte:

Reklama