5d2f0ea00df69obrazek.png
Overaly jsou kouskem, který jen tak nepřehlédnete. Oblečení typu „od hlavy až po paty“, vytváří pozoruhodný vzhled, který přesahuje svou jednoduchostí šaty nebo kalhoty s nějakým topem. Přesto se mu stále vyhýbá spousta žen. Stačí totiž, když si vyberete správný střih a barvu a máte vyhráno. 
ov5.jpgov1.jpg

Vyberte ten pravý overal

Je to podobné jako u šatů. Musíte vybírat podle toho, aby vám daný model opravdu lichotil a vaší postavě jen a jen prospěl. Nikdo nechce vypadat jako v pytli, že?

Stylů, z nichž můžete vybírat, je nespočet. Přesto se před prvním nákupem zamyslete nad tím, pro jakou příležitost overal pořizujete. Chcete netradiční outfit do práce? Nebo toužíte po stylovém letním oblečku? Případně vyrážíte na rande nebo za zábavou?
Orientujte se při výběru také tím, jaké máte ve skříni šaty. Obecně platí, že nám ženám sluší zvýrazněný pas, lehce odhalený dekolt a trochu zakrytá ramena. Vše hezky a rafinovaně.

Tím nejlichotivějším střihem overalu je ten, který se od pasu dolů rozšiřuje. U toho si můžete být jisté, že vám slušet bude. A to v případě, že máte nohy až do nebes a „modelkovskou“ velikost, stejně tak ženám se sexy ženskými křivkami.

Máte-li větší bříško, volte model s volnějším střihem v této oblasti. Ženy s postavou typu hrušky by měly volit tlumené barvy overalu, menší kapsy na zadku a upnutější vršek. Celkový dojem outfitu tak bude hezky vyvážený. Ty z vás, které mají štíhlé nožky, se je nebojte ukázat v overalu šortkovém. Majitelky ryze klučičí postavy by se měly pokusit vykouzlit alespoň nějaké křivky. Vhodné jsou volánky, zdobení, krajky, ale klidně také velká mašle v pasu nebo tolik obávaný upnutý střih overalu.

5d2f0c538011cblobid0.jpgov2.jpg

Kam overal nosit

Overal se opravdu hodí na každou příležitost. Přesto pozor, ať v práci nebudíte rozruch tím, že budete mít na sobě třeba nějakou sexy kombinézku.
Do kanceláře proto volte modely v základních barvách, kalhoty s puky, vršek, který připomíná zapnuté sako nebo vršek, který působí jako volná blůzka.
Na víkendové cestování si zamilujete volné plandavé overaly, které vám klidně připomenou uniformu opraváře aut. Ale nebojte se toho. Vezměte si třeba pod takový džínový kousek bílý nátělník, k tomu bílé tenisky a budete super šik!

A jaký se hodí na rande? Třeba takový, co má kalhoty v midi délce a nahoře je střižený do tílka. Skvělou volbou bude také overal se zajímavě řešeným vrškem nebo z luxusně vypadajícího materiálu. Když si k takovému kousku totiž nazujete lodičky nebo páskové sandálky na podpatku, budete zatraceně sexy!
5d2f0c53d6410blobid1.jpg5d2f0c53c5654blobid2.jpg

Také si přečtěte:

Reklama