Foto: Shutterstock

Ať už jste milovnice minimalismu a jednoduchých kombinací, anebo stojí na opačném pólu a módní trendy jsou vaše slabina, máme pro vás dobrou zprávu: v říjnu si můžete užít od všeho trochu. Užijte si dozvuky babího léta v zemitých barvách, vsaďte na ženské zbraně, ukažte sexy křivky a nebojte se doplňků! Říjnová inspirace je tu. 

V pánském duchu

Pánské prvky v ženském šatníku? To je vždy skvělá volba. Ale pozor, nic by se nemělo přehánět. A tak, když už zvolí nějaký ryze klučičí styl (v tomto případě bermudy), nezapomínejte na ženské kousky (třeba boty na podpatku). 

Bermudy jsou letos velmi trendy a o to víc, pokud obléknete ty z imitace kůže. Oblékněte k nim sexy saténovou košili, blejzr a kozačky, bez nichž byste letos neměly udělat ani krok. Dokonalou tečkou pak bude pokrývka hlavy. Kapitánky nám holkám sluší, tak se je rozhodně nebojte vyzkoušet. I super elegantnímu outfitu dodají tu správnou rebelkou šťávu.


Zara 699 Kč / Mango 1599 Kč / Mango 899 Kč

Tonak 1400 Kč / Bershka 699 Kč

Monochromatický základ

Obléknout se od hlavy až po paty do jedné barvy vyžaduje jedno zásadní - mix materiálů. Tuto sezonu kombinujte elegantní kalhoty s puky, lehký svetr a to vše v jedné barvě. Jednoduché, přesto velmi elegantní a šik. 

Takový základ pak můžete doplnit o stejně barevný kabát a doplňky, anebo vsaďte na trendy kostky a zahalte zbytek outfitu do dalších zemitých odstínů. 


H&M 1499 Kč / H&M 699 Kč / Lindex 2499 Kč

Zara 2299 Kč / Mango 899 Kč

Military lady

Že nejdou elegantní šaty s midi délce a těžké vojenské boty dohromady? Ale jdou! A jak hezky. Chcete-li trochu srazit příliš decentní outfit, není nic jednoduššího, než zvolit doplňky v úplně jiném stylu. Efekt zaručen. 

Úpletové šaty by vám tuto sezonu ve skříni určitě neměly chybět, pořádné boots jakbysmet. Nechte tuto sezonu vyniknout své křivky!


Mango 2299 Kč / H&M 1999 Kč / Lindex 229 Kč

Zara 2999 Kč / Zalando 600 Kč

Také si přečtěte:

Reklama