1000.jpg

Vykukující podprsenka

Mnoho žen stále razí názor, že bez podprsenky ani ránu. Jsou ale druhy šatů nebo topů, pod které se zkrátka nehodí a nadělá více škody než užitku. Pokud má žena například šaty s holými zády a pod nimi jí kouká podprsenka, mnohdy ještě v úplně jiné barvě, není to ten nejestetičtější pohled. Takové šaty nebo topy jsou zkrátka dělané na to, aby se nosily bez podprsenky. Pokud vám vadí viditelné bradavky, zakryjte je pomocí nálepek. Dámy s větším poprsím mohou zas využít lepící tape pásky na prsa které jim je pomohou držet. Případně je vždy lepší, když se vám pod oblečením zepředu budou rýsovat bradavky, než zezadu celá podprsenka. Pokud nic z toho nevyhovuje, nejsou zkrátka kousky s výstřihy a průstřihy na zádech pro vás.

Dalším módním prohřeškem jsou pak ramínka podprsenky, která vykukují z topu nebo šatů bez ramínek nebo se spadlými rameny. Když žena zvolí jinou barvu podprsenky, než je oblečení, je to ještě horší pohled. V takovém případě sáhněte raději opět po nálepkách na bradavky, tapech nebo podprsenkách bez ramínek, kterých je dnes na výběr celá řada.

Nehezký pohled je také na to, když vám bude zapínání podprsenky lézt zezadu z šatů nebo tílka. V takovém případě máte zřejmě špatnou velikost podprsenky, která vám nesedí, pokud vám zapínání vylézá tolik nahoru.

64e76757e6e0ashutterstock-1783962173.jpg

Viditelné nálepky na bradavky

Ani nálepky na bradavky nezachrání vše. Ačkoliv jsou skvělým pomocníkem, musíme se také dívat, pod jaký svršek si je bereme. Pokud si nalepíte nálepky na bradavky a obléknete svrchní oblečení ze slabé poloprůsvitné látky, nálepky mohou prosvítat a být vidět. Nejlepší volbou jsou samozřejmě v tělové barvě, ovšem i tak mohou být pod některými hodně tenkými látkami vidět. Dívejte se tady do zrcadla, než vyjdete na ulici. A pokud vám nálepky prosvítají, rozhodně raději zvolte jiný kus oblečení.

Nevzhledná ramínka

Kromě toho, že mnoha ženám leze podprsenka tam, kde by být vidět neměla a neskutečně jim to dokáže mnohdy zkazit celý outfit, je tu ještě jedna věc – špatná barva. A teď nemluvíme o tom, když si pod bílou košili vezmete červenou podprsenku. To může být zkrátka módní záměr a je to v pořádku. Horší je, když si vezmete krásné elegantní šaty ve fuchsiové barvě s úzkými ramínky, a pod nimi vám budou koukat silnější tělová ramínka, ještě třeba v úplně jiném stylu. Anebo hůře – ramínka silikonová, která mají svou krátkou chvíli slávy už naštěstí za sebou, jen se jich některé ženy pořád nedokázaly zbavit.

Špatná barva kalhotek

Oblíbenou barvou letních dnů je bílá. Během každého léta se to touto barvou v ulicích jen hemží. Dávejte však pozor, jaké si pod bílé oblečení berete spodní prádlo. Zejména u sukní, kalhot, kraťasů a šatů to nevypadá zrovna dobře, když vám prosvítají kalhotky. Ale pozor, ne vždycky problém řeší bílá pod bílou, tedy bílé kalhotky pod bílou sukni. Když je sukně z tenčí látky, bílé kalhotky pod ní mohou zářit skoro tak jako černé nebo třeba červené. Proto je nejlepší volbou tělová. I když se vám tělové spodní prádlo nemusí jevit jako nejatraktivnější, dneska už je výběr takový, že seženete opravdu hezké kalhotky v této barvě. A na druho stranu, i jendoduché bezešvé brazilky vypadají hezky, když vám dobře sedí. Vždycky je to lepší, než aby každý kolemjdoucí na ulici viděl, jaký druh kalhotek máte zrovna na sobě. Nezapomeňte tedy svůj outfit před odchodem z domu kontrolovat i zezadu, ať máte jistotu, že neukazujete světu víc, než byste chtěla. A neplatí to jen u bílého oblečení, ale i u barevných kousků z tenkých látek. Tělové kalhotky to zkrátka vždycky jistí.

wewtz.jpg

Nevhodná velikost nebo střih kalhotek

Pokud si žena obléká upnuté šaty či kalhoty, měla by myslet na to, jaké si pod ně bere spodní prádlo, zejména kalhotky. Pokud jsou šaty nebo kalhoty hodně přiléhavé na hýždích, rozhodně pod ně nepatří klasické kalhotky, jejichž rýhy budou vidět v půlkách vašich půlek. Sáhněte raději po tanga kalhotkách, nejlépe bezešvých, nebo dámských boxerkách či kraťáskách. Pokud je oblečení upnuté i kolem bříška, doporučujeme kalhotky s vysokým pasem.

Ale pozor, i zepředu mohou být vidět okraje kalhotek. Rozhodně tedy pod upnuté kousky volte bezešvé prádlo. Sáhněte však po kvalitních kouscích. Ty méně kvalitní se totiž mohou na okrajích rolovat a udělat ještě výraznější hrboly.

Pozor si dávejte také na velikost kalhotek. Když si totiž obléknete příliš malé, mohou vás na některých místech stáhnout a udělat vám faldy tam, kde je nemáte. Navíc to ani nemůže být příliš pohodlné. Pokud máte s některými kalhotkami tento problém, doporučujeme je vyměnit za větší. Podobně je to i u punčoch. Pokud si pořídíte příliš malé, budou vás v bocích příliš stahovat a mohou vám vytvořit nevzhledné špíčky, bez kterých by se každá žena raději obešla.

Zdroj: Autorka článku 

Reklama