Strávit sobotní odpoledne na módní přehlídce, dozvědět se spoustu zajímavých informací nejen o módě, ale i o líčení, a třeba i výběru brýlí nebo toho správného parfému, se čas od času určitě hodí každé z nás.

Odpoledne začalo v salonu Magic Helena módní přehlídkou, ve které jsme se mohly podívat na kostýmy a ukázky podzimní módy. Sympatické bylo, že předváděné modely byly vybrány přímo ze současné nabídky, a pokud se někomu zalíbily, mohl si je třeba hned zakoupit, nebo alespoň vyzkoušet.

“Móda je jen slovo, ale styl, který každá z nás nosí, ten je důležitý,” říká Helena Kohoutová, majitelka salonu Magic Helena. “Náš salon se snaží vyjít vstříc opravdu všem ženám. Naše modely jsou určené dámám až do velikosti 50. Výhodou také je, že třeba kostýmy neprodáváme jako komplet, ale zvlášť. Protože málokterá z nás má souměrnou postavu. Někdo třeba potřebuje sako o číslo menší než sukni či kalhoty, a to u nás skutečně není problém. Navíc nabízíme ženám pravidelná sezení, kde si s nimi povídáme o módě a stylu, a dokážeme každé ženě doporučit to, co je pro ni nejvhodnější,” uzavírá paní Helena.

Součástí přehlídky bylo i představení optiky Horus, jejíž zástupkyně Martina Mašková se ukázala být odborníkem opravdu na svém místě. Ke každému modelu dokázala vybrat ty nejlépe padnoucí brýle. “Brýle jsou vlastně šperk. Není nutné se jejich nošení bát, protože když jsou správně vybrané, mohou v tom pozitivním slova smyslu podtrhnout vaši osobnost,” radila přítomným ženám.

Po ukončení přehlídky pak na naše ženy-in čekalo pohoštění a možnost prohlédnout si modely Magic Helena, vyzkoušet si různé brýlové obroučky, či se dozvědět něco o správném líčení od zástupkyně kosmetiky Fann. Já osobně jsem překonala ostych a vyzkoušela nové brýlové obroučky a byla jsem velmi příjemně překvapena.

A jak se odpoledne líbilo našim výherkyním? Poslechněte si názory některých z nich:

Deja: “Bylo to moc zajímavé. Jsem ráda, že jsem se této akce mohla zúčastnit. Dozvěděla jsem se zde spoustu nových informací a také jsem si krásně odpočinula od toho věčného shonu, ve kterém asi většina z nás žije.”

Cher: “Moc se mi to líbilo. Jsem rok a půl na mateřské a tohle pro mne byla příležitost, jak vypadnout z toho domácího stereotypu. Musím říct, že si zde připadám tak trochu v jiném světě,” dodala s úsměvem.

Kubikm: “Já mám tyhle akce velmi ráda. Vždycky když je příležitost, nenechám si ji ujít. Kosmetika, móda a vše, co se toho týká, mě velmi zajímají. Dnešní odpoledne se mi moc líbilo.”

K tomu snad není co dodat. Snad jen to, že určitě nebylo poslední v tomto stylu a že někdy v budoucnu budete mít vy, čtenářky magazínu Žena-in opět možnost vyhrát účast na nějaké podobné akci.

Od dnešního dne probíhá soutěž, ve které můžete vyhrát Den krásy s Magic Helena.
Soutěžit můžete ZDE .

Reklama