Ve středu 18. května se v prostorách TOP Hotelu Praha uskutečnila módní přehlídka přední české návrhářky Beaty Rajské. Jaké jsou zajímavé modely jarní kolekce Beaty Rajské, mezi kterými nechyběly večerní šaty a bohaté společenské toalety? Pojďte se podívat!

 

Slavnostním večerem provázel moderátor Jakub Železný. Poté měli návštěvníci možnost zhlédnout velké množství luxusních modelů pro kancelář i volný čas, které mimo jiné prezentovaly přední české modelky Michaela Salačová, Diana Kobzanová, Michaela Wostlová, Martina Dvořáková a Zuzana Rosáková.

 

Beata Rajská tradičně představila hned několik kolekcí. Kancelářské kostýmy z luxusních materiálů zdobené krajkami
a flitry připomněly dámám, že elegantní a kvalitní kostýmy mohou být pojaty i netradičně. Jarní romantické šaty rozněžnily všechny přítomné. Sexy prádlo s prvky jako šněrování, potisk a zdobení potěšilo nejenom pánské publikum. Závěrečné defilé modelek
ve večerních šatech a společenských toaletách bylo ukázkou té pravé elegance. Vrcholem módní přehlídky byly svatební šaty, které předvedla slovenská Miss Andrea Verešová.

 

V průběhu večera měli návštěvníci akce možnost zhlédnout komediální a pěvecký um  Vladimíra Hrona a následné vystoupení dívčí skupiny Femme Fatale, duo houslových virtuosek.

 

ZDE naleznete další, neméně zajímavé fotografie.

Reklama